Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ndihmė pėr studime ne Zvicėr
Blerim
  Postuar nė: 29.05.2006, 12:13
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Ju pershendes.
Me intereson a ka dikush qe studion ne zvicer? kish qen mir dikush nga zurihu.
Me interesojn disa informata per transfer ne fakultetin e informatikes .
Cfar kriteri ka?
Cfar kushte duhet plotesuar per tu transferuar atje?
Bursa?
Do te ishte mir edhe informata plotesuese ...
Ju faleminderoj perpara.

Me respekt.


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
spartacus
Postuar nė: 29.05.2006, 13:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006Pershendetje Blerim
Kjo eshte faqja officiele e universitetit te cirihut dhe ketu mund te gjejsh informata te tjera lidhur me studimet ne cirih. Me teper une nuk kam njohuri sa i perket deges se inforamtikes.....

www.unizh.ch

Sukssese
PM
Top
Blerim
Postuar nė: 29.05.2006, 15:34
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Te faleminderit spartacus ,
Shpresoj te me ndihmojn keto informata sa per fillim.


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top
Lediani
Postuar nė: 30.05.2006, 02:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006shpresoj se do te te nformoje
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio