Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Mbledhja Konstituive e ALUMNI-t tė UEJL-sė
webm
  Postuar nė: 29.05.2006, 14:35
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004LAJMĖRIM

Tė nderuar tė diplomuar,

Me rastin e themelimit tė Organizatės sė Studentėve tė Diplomuar tė UEJL-sė (SEEU ALUMNI), nė Tetovė, informohen tė gjithė tė diplomuarit pranė universitetit nė fjalė, se mė datė 2 Qershor 2006 (e premte) nė orėn 1000 nė 814.02, nė Kampusin e UEJL, do tė mbahet mbledhja konstitutive e Alumnit.

Pėr kėtė arsye ftohen tė marrin pjesė tė gjithė tė diplomuarit e UEJL nė kėtė mbledhje tė rėndėsishme.

Kėtė ngjarje do ta nderon edhe pjesėmarrja e pėrfaqėsuesve tė Rektoratit tė UEJL-sė, tė Universitetit tė Indianės, si dhe tė ftuar tjerė tė rastit.

Nga Kėshilli Iniciativ i “Alumnit”


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio