Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (11) « E para ... 9 10 [11]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto Interesante
ermiri
Postuar nė: 12.02.2008, 13:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 217
Antari Nr: 13488
Bashkangjitur: 07.02.2008biciklist ne rrezik

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 49 )
Datotekat e bashkangjitura  radfahrer.jpg


----------------------------------------
rri shtremt e fol drejt
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ermiri
Postuar nė: 12.02.2008, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 217
Antari Nr: 13488
Bashkangjitur: 07.02.2008plaka

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 67 )
Datotekat e bashkangjitura  plaka.JPG


----------------------------------------
rri shtremt e fol drejt
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ermiri
Postuar nė: 12.02.2008, 13:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 217
Antari Nr: 13488
Bashkangjitur: 07.02.2008edhe i madh shum nuk po ban mu kan (kerri)

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 105 )
Datotekat e bashkangjitura  1474_stretch_limo_in_not.jpg


----------------------------------------
rri shtremt e fol drejt
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ermiri
Postuar nė: 12.02.2008, 13:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 217
Antari Nr: 13488
Bashkangjitur: 07.02.2008qohi burra shkoni ne wc....

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 81 )
Datotekat e bashkangjitura  wc.jpg


----------------------------------------
rri shtremt e fol drejt
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
ermiri
Postuar nė: 12.02.2008, 13:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 217
Antari Nr: 13488
Bashkangjitur: 07.02.2008u ba synet masi u martu, gruja po i qet pare...

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 90 )
Datotekat e bashkangjitura  Bild_304.jpg


----------------------------------------
rri shtremt e fol drejt
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
v3rbatim
Postuar nė: 12.02.2008, 16:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007...

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 74 )
Datotekat e bashkangjitura  Al_Karim_by_samirmalik.jpg


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
arniti
Postuar nė: 01.03.2008, 02:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006COCA COLA MADE IN TETOVA

ahah

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 53 )
Datotekat e bashkangjitura  1739.jpg
PM
Top
arniti
Postuar nė: 01.03.2008, 03:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 184
Antari Nr: 4622
Bashkangjitur: 12.12.2006Protesta eheheh

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 82 )
Datotekat e bashkangjitura  1269.jpg
PM
Top

Topic Options Faqe: (11) « E para ... 9 10 [11]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio