Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (11) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto Interesante
Angel-JeTa
  Postuar nė: 02.06.2007, 13:05
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 7595
Bashkangjitur: 02.06.2007 Citim (dajki @ 01.06.2007, 22:06)
tenis

***Qesharake kapak***
PM
Top
fato1
Postuar nė: 04.06.2007, 08:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 102 )
Datotekat e bashkangjitura  slobodanmilosevic_paket.jpg
PM
Top
fato1
Postuar nė: 21.07.2007, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007..........

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 13 )
Datotekat e bashkangjitura  avatar5929yo5gc4hb.gif
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.10.2007, 04:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007betimi me zemer dhe mbi gjoksin e kesaj

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 152 )
Datotekat e bashkangjitura  himnamx3.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.10.2007, 04:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007heheheh shume qesharake

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 207 )
Datotekat e bashkangjitura  kondom9gfdp9.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 13.10.2007, 04:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007cka do kishit marrrr.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 165 )
Datotekat e bashkangjitura  r90.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
denion
Postuar nė: 16.10.2007, 13:10
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 8
Antari Nr: 5407
Bashkangjitur: 23.01.2007klasa

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 273 )
Datotekat e bashkangjitura  _28Amatoriale_29_20A_20Scuola_20In_20Perizoma.jpg
PM
Top
pranvera
Postuar nė: 26.10.2007, 20:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 508
Antari Nr: 10316
Bashkangjitur: 18.10.2007Dajki ajo fotografia e parč mjaft interesante...madje edhe kishte kuptim...mendoj kuptim tč vecantč...


----------------------------------------
Lumturia nč kčtč botč i ngjan dritčs sč shkreptimčs,
ndricimi i nji sekonde sjell pas fortunč disa orčshe...
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 26.10.2007, 22:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007a nuk eshte pak banale kjo fotoja e fundit gentoari...

se shpesh vepra tregon karakterin e autorit ....

do ishte mire qe stafi te reagonte dhe fotot banale dhe amorale te cenuzuronte, por sidoqoft e drejta e te shprehurit, sido qe te shprehet, kryesorja liri te kete.....me te mira


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
gardist
Postuar nė: 26.10.2007, 23:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007krastaveca ata qe postojne,krastaveca ata qe lejojne!

Stafit si duket nuk i bejn dem keto gjera!!!!!!!!!!!!


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
dajki
Postuar nė: 26.10.2007, 23:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006po pse...ATA QE LEXOJNE,,,Krastaveca...cfar kemi ne qe lexojme...ne e hapim temen,,,"foto interesat"...un bile edhe u mundova me kontribu ne ket tem...ama,,,ta hapish temen per foto interesant dhe te gjejsh "foto pornografike"...ketu ska faj ai qe lexon.(ky eshte mendimi im).

RRESPEKT.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
gardist
Postuar nė: 26.10.2007, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007hahaha

Shum i nderuar dajki te lutem lexoje mire,postimin tim.
Respekt


----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top
betim_007
Postuar nė: 27.10.2007, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 64
Antari Nr: 8167
Bashkangjitur: 01.07.2007hehehehehe.....

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 13 )
Datotekat e bashkangjitura  5370821178485512.jpg
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dajki
Postuar nė: 27.10.2007, 11:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006KERKOJ FALJE.....

Kjo i dedikohet Pushtuesit...sepse tash e pash se paska qen ""per ata qe leJojne" .... e jo sic mendova un " per ata qe leXojne".

Kerkoj edhe nga forumistat tjere qe ta lexojne me vemendje..e mos te kemi keqkuptime pa nevoj.

Me rrepekt DAJKI. selam.


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
FBI
Postuar nė: 27.10.2007, 12:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 721
Antari Nr: 9605
Bashkangjitur: 17.09.2007foto qesharake. shumica te pame


----------------------------------------
IF YOU NEED HELP JUST SAY FBI
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (11) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio