Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Dr. Ferid Murad nė UEJL
webm
  Postuar nė: 31.05.2006, 11:47
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Tė nderuar studentė,

Rektorati ėshtė nė procesin e pėrgatitjes sė ceremonisė sė dhėnies sė titullit tė nderit “Honoris Causa” Nobelistit Dr. Ferid Murad pėr kontributin e tij tė madh nė fushėn e mjekėsisė. Ky evenimenti do tė mbahet mė 8 Qershor 2006 duke filluar nė ora 11.10 (mbyllja e derės). Tė gjithė studentėt qė janė tė interesuar pėr tė marrė pjesė nė kėtė eveniment solemn duhet, pėr shkak tė kapacitetit tė kufizuar nė amfiteatrin e madh, tė regjistrohen paraprakisht tek asistentėt administrativ pranė fakultetit pėrkatės**. Afati i fundit pėr regjistrim ėshtė 5. Qershor 2006. Numri i vendeve tė lira ėshtė i kufizuar dhe interesi ėshtė zakonisht i madh pėr tė marrė pjese nė evenimente tė kėtij lloji, kėshtu qė shpejtoni!

Ju falėnderojmė pėr mirėkuptimin tuaj.

Me respekt,
Rektorati


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio