Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Prezentimi i tezave tė doktoraturės - Juridiku
webm
  Postuar nė: 01.06.2006, 16:12
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Kemi nderin tė ju ftojmė tė merrni pjesė nė prezentimin e tezave tė doktoraturės tė kandidatėve tė Fakultetit Juridik tė Universitetit tė Evropės Juglindore .
  • MR.sc. Ana Pavlovska: ‘ Identitetet dhe percepcionet e ndryshueshme kah ideja evropiane –rasti i Maqedonisė post-komuniste’
  • MR.sc. Agim Shaqiri: , E drejta e nėpunėsve dhe sistemi nėpunės nė Republikėn e Maqedonisė’
  • MR.sc. Agim Shaqiri: , E drejta e nėpunėsve dhe sistemi nėpunės nė Republikėn e Maqedonisė’
  • MR.sc. Ruhi Bakiu: ‘ Aspekti juridik dhe praktik i funksionimit tė parlamentarizmit nė Republikėn e Maqedonisė’
Prezentimi do tė mbahet nė Bibliotekėn Universitare “Max van der Stoel”, mė 6 Qershor, e martė, 2006, me fillim nė ora 11.00 – 13.00

Pjesėmarrja juaj do tė jetė nderė pėr ne dhe inkurajim pėr kandidatėt tonė.

Ju mirėpresim!

Prof. Dr. Denis Farrington
Dekan i Fakultetit Juridik


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio