Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hoteli artistik-Dhoma te fjetjes
dajki
Postuar nė: 03.05.2009, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006 Citim (andy @ 03.05.2009, 00:54)
Pse ti Dajki kur ben gjume edhe pune ben. A sheh Endra duke punu.


smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ahh ti ah tiii...cysh bohet melaqe,kinse une sdi. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

Andy...gjum bahet ne krevatin e shtepis breee.
Kto te Hoteleve jan per.... (edhe kto jan per gjum) smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
andy
Postuar nė: 03.05.2009, 01:17
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (dajki @ 03.05.2009, 01:34)
Ahh ti ah tiii...cysh bohet melaqe,kinse une sdi. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif

Andy...gjum bahet ne krevatin e shtepis breee.
Kto te Hoteleve jan per.... (edhe kto jan per gjum) smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Aha po cekshu trego be Dajki se ne hotel shkohet per te bere sex.smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
dj_style
Postuar nė: 03.05.2009, 01:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Shume dhoma te bukura, por jo bash te gjitha. Disa ishin vertet mbreselense.
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 03.05.2009, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008nikako nuk kesh tu u sostav ne keto dhoma.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 03.05.2009, 01:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008nikako nuk kesh tu u sostav ne keto dhoma.... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Armani
Postuar nė: 03.05.2009, 03:23
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (Sybella @ 02.05.2009, 23:45)
Ky krevat i mesiperm eshte bere ekstra per ciftet qe grinden si shpesh. Ne rast se nuk doni qe ta shihni partnerin, e ulni kete pjesen e bardhe midis krevatit teposhte.

smil3dbd4e5e7563a.gif

Mo se ka prej atyre qe e shpojn Murin ahahahahaha


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Genius.D
Postuar nė: 03.05.2009, 03:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008mahnitese.......... asnjeher nuk e kam paramendu nje dhome te tilee.....


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
Harith
Postuar nė: 03.05.2009, 09:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Interesant vertet po si gjithmon mendja shkon te paret tfikun garant......


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Embargo
Postuar nė: 03.05.2009, 10:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008shume ide te bukura dhe origjinale te papara deri tash


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
doc
Postuar nė: 03.05.2009, 10:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008ka shum dhoma interesante hehee
mirpo eshte kenaqesi te qendrosh neper kesi lloj dhomash


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
nl-din
Postuar nė: 03.05.2009, 10:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 427
Antari Nr: 21376
Bashkangjitur: 02.03.2009nuk e ndij veten rahat ne ato dhoma zar pse jom msaue me fjet ne dishek hahahahaha{dhoma te hatashme}


----------------------------------------
jam krenare qe jam shkupjane
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 03.05.2009, 12:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009 Citim (Sybella @ 02.05.2009, 23:45)
Ky krevat i mesiperm eshte bere ekstra per ciftet qe grinden si shpesh. Ne rast se nuk doni qe ta shihni partnerin, e ulni kete pjesen e bardhe midis krevatit teposhte.

smil3dbd4e5e7563a.gif

hahahaha interesante kjo smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 03.05.2009, 14:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Harith @ 03.05.2009, 10:31)
Interesant vertet po si gjithmon mendja shkon te paret tfikun garant......

Harith, s'di sakte, por cmimet silleshin dikund prej 70-120 Euro per nje nate, varesisht prej dhomes qe zgjedh.

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 03.05.2009, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (LADY....GV @ 03.05.2009, 13:30)
hahahaha interesante kjo smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Hahaha, shume interesant smil3dbd4d6422f04.gif .

Paramendo, t'iu shkoje nata ketyre cifteve duke e ulur dhe ngritur "perden" non-stop.

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 03.05.2009, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009 Citim (Sybella @ 03.05.2009, 15:16)
Hahaha, shume interesant smil3dbd4d6422f04.gif .

Paramendo, t'iu shkoje nata ketyre cifteve duke e ulur dhe ngritur "perden" non-stop.

smil3dbd4e5e7563a.gif

HAHAHAHH po mir me qen perde,,,,,,, me qen xham hahahaha shkojn kot tu 2 smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio