Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Hoteli artistik-Dhoma te fjetjes
Sybella
Postuar nė: 22.02.2010, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 22.02.2010, 10:46)
-Ps.Sybella marketing bėn ti kėtu smil3dbd4e5e7563a.gif

Sikur tė paguhesha! smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 22.02.2010, 23:24
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Rolling @ 22.02.2010, 23:47)
ma seriozno per te gjithe  :


ndoshta zemra ju qetesohet shikoni endrren time nje dite qe do ta kem kete:


So beautiful n relaxe baby:)


smil3dbd4e02c5440.gif  smil3dbd4e02c5440.gif  smil3dbd4e02c5440.gif  smil3dbd4e02c5440.gif


inshallah ne boten tjeter.

Dhe Armani e ka shtepine ashtu, fantazi, ama te patundshme (ne toke) smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Dredheza nė 22.02.2010, 23:25


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Rolling
Postuar nė: 22.02.2010, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1088
Antari Nr: 19260
Bashkangjitur: 01.01.2009 Citim
  Dhe Armani e ka shtepine ashtu, fantazi, ama te patundshme (ne toke)


giorgo armani ?qe vdiq e vrane me sa duket GAY LOVER-I i tij me saduket. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

eh moj Dredheze jeta nuk eshte fer:) smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
how can i miss you if you won't go away?
BIK means Lopa mashkell :)))))
__________________________________
Snoopy
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 23.02.2010, 00:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009 Citim (Sybella @ 02.05.2009, 22:54)


Fotografi e jashtme

apapppa


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
dreqja-007
Postuar nė: 23.02.2010, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009 Citim (Sybella @ 02.05.2009, 22:54)Fotografi e jashtme

kjo me pelqen jashtezakonisht shume!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 23.02.2010, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007xhi ka denise kshau per nshpaj .. :) pa pare


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
Dredheza
Postuar nė: 23.02.2010, 20:56
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004 Citim (Rolling @ 23.02.2010, 00:49)

giorgo armani ?qe vdiq e vrane me sa duket GAY LOVER-I i tij me saduket. smil3dbd4d4e4c4f2.gif

eh moj Dredheze jeta nuk eshte fer:) smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Jo, gjalle eshte Giorgio Armani.

Ja po ta tregoj nje foto

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio