Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Konkurs ne sferen kerkimore-shkencore
webm
  Postuar nė: 01.06.2006, 16:16
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Tė nderuar,

Zyra pėr Kėrkime Shkencore e Fakultetit Juridik ju informon se Ministria e Arsimit dhe Shkencės e RM-sė ka shpallur konkurs pėr bashkėpunim bilateral lidhur me projektet kėrkimore-shkencore nė mes institucioneve kėrkimore -shkencore dhe Shkenctarėve tė pavarur nė Republikėn e Maqedonisė dhe Slloveni nė fushėn shkencore.

Afati i fundit pėr aplikim ėshtė 17 Korrik 2006.

Pėr informata shtesė ju lutemi shikoni dokumentet e bashkangjitura nė attachment.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 172 )
Datotekat e bashkangjitura  Konkurs_ne_sferen_kerkimore_shkencore_midis_RM_dhe_Sllovenise.doc


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
webm
Postuar nė: 01.06.2006, 16:18
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Ndersa per ju cka doni te aplikoni ketu e keni formularin per aplikim.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 655 )
Datotekat e bashkangjitura  FORMULAR.pdf


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio