Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Lajmerim per studentet qe nuk jane shtetas te RM
webm
  Postuar nė: 02.06.2006, 14:11
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Te nderuar studente,

Desha t’ju informoj se cdo student I cili eshte shtetas I huaj dhe eshte student ne kete Universitet e ka per obligim qe ti regulloje dokumentacionet qe kane te bejne me leje qendrimin ne Republiken e Maqedonise. Kemi urdher nga sektori I policise; na paralajmeruan se do te kontrollohet cdo student qe vjen nga jashta Maqedonis.

Falemnderit per mirekuptimin
Me respekt,


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio