Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Nobelisti Ferid Murad ligjerate me 8 Qershor
r.mislimi
Postuar nė: 06.06.2006, 16:28
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Te nderuar,Mė datė 8 Qershor, Nobelisti Ferid Murad do tė mbajė ligjėratė me temė “Discovery of Nitric Oxide and Cyclic GMP and their Role in Drug Development”, nė Amfiteatrin e Madh, prej orės 14:00 deri nė orėn 16:00.


Jeni tė ftuar dhe tė mirėseardhur tė dėgjoni kėtė ligjėratė.----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio