Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (20) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Disa Punime Artistike Nga Mirsad Osmani
piktori4
Postuar nė: 04.07.2007, 15:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006[B][FONT=Arial][SIZE=7]Miranda Beqiri duke modeluar ne skulpture

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 04.07.2007, 15:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Mirsad Osmani duke pikturuar ne lenden Teknikat e piktures- teknika me tempera

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 04.07.2007, 15:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Muhamet Idrizi

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 04.07.2007, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Teuta Veseli duke modeluar ne skulpture

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 04.07.2007, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Vesa Palloshi duke modeluar skulpture

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 05.07.2007, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006mirsad osmani pran relievit te tij te punuar ne gips

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 05.07.2007, 20:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Ministri i arsimit Sulejman Rushiti ne ekspoziten vjetore te studenteve ne fakultetin e artit ne tetove ka mare pjese , njekohesisht edhe e shpalli akademi fakultetin e artit ne USHT.
edhe rektori i USHT_se mori pjese ku ishte edhe shefi i fakultetit Doc. Nafi Jashari

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 05.07.2007, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006ekspozita e studenteve te artit figurativ ne Universitetin Shteteror te Tetoves 2006/07

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 05.07.2007, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Disa student te artit figurativ para fakultetit te artit ne Tetove

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 07.07.2007, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Disa studente te artit figurativ dhe Doc. Miftar Memeti ne mes profesor i lendes se vizatimit

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
muzi
Postuar nė: 03.09.2007, 00:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007me te vertet punime per te lavderuar.

suksese ne te ardhmen dhe gjithashtu me ekspozita boterore.


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top
A.R.B.U.R.I.M
  Postuar nė: 03.09.2007, 22:40
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 22
Antari Nr: 9070
Bashkangjitur: 22.08.2007Pershendetje Mirsad,

Shihet se ke talent dhe per kete te pergezoj.Por, duhet ta takosh piktorin Rexhai Hyseni sepse nga ai do te kishe perfituar shume.

Suksese smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top
piktori4
Postuar nė: 10.09.2007, 16:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006 Citim (muzi @ 03.09.2007, 00:07)
me te vertet punime per te lavderuar.

suksese ne te ardhmen dhe gjithashtu me ekspozita boterore.

Flm Muzi per viziten dhe komplimentet.
Me respekt nga Mirsad Osmani per juve


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 10.09.2007, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Flm A.R.B.U.R.I.M qe me shkruajte, flm shume edhe per komplimentet, me siguri qe me shume respekt do e kisha taku piktorin Rexhai hyseni por nuk dij se si ta takoj.


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 10.09.2007, 23:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006Susksese te gjitheve jeni me te miret...

PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (20) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio