Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (20) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Disa Punime Artistike Nga Mirsad Osmani
fato1
Postuar nė: 11.09.2007, 01:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Edhe pse nuk e adhuroj shum vizatimin sidomos skulpturat po gjithsesi ajo qe eshte e mire nuk mohohet

suksese

kaloni bukur
PM
Top
piktori4
Postuar nė: 11.09.2007, 14:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Falemenderit (blerim-blero) falemenderit edhe ty (fato-sh), flm per viziten flm edhe per komplimentet.
ju deshiroj suksese edhe juve ne drejtimet e juaja te jetes


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
artina
Postuar nė: 11.09.2007, 17:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1039
Antari Nr: 8399
Bashkangjitur: 13.07.2007super i paske pikturat Mirsad.Mua arti me duket nje pune e rende rrall kush e ka at aftesi per te qene artist me pikturu.Kam qene njeher ne nje ekspozite me pelqej shume.Suksese ne te ardhmen!
PM
Top
studenti_uejl
Postuar nė: 11.09.2007, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006Pershendetje kolege te nderuar me gjithse une po studjoj ne UEJL desh vec tju pergezoj per kete pune te madhe qe jeni te mrekullueshem do te kisha dashur qe te vizitoj kete univerzitet dhe te shoh se cka po punohet dhe si punohet mirpo nuk kam pasur asnji shok qe studjon ne kete fakultet edhe prandaj nuk kam mundur te vi e te vizitoj akademin e arteve te bukura. jeni te mrekullueshem suksese edhe ne te ardhmen she shpresoj se do te vij nje dit e tju vizitoj
PM
Top
piktori4
Postuar nė: 12.09.2007, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Falemenderit Artina, falemenderit edhe ty studenti_uejl, per komplimentet qe me keni dhene.
Koleg i nderuar edhe pse je ne nje universitet tjeter por nuk ka rendesi kjo na perseri jemi koleg, e kuptoj qe e ke pase rende te vijsh ne fakultetin e arteve qe nuk ke pase asnje shok dhe e ke pase pak me veshtire, por megjithate tani mundesh te vijsh shume lire.
Ne tetor na fillojme me ligjerata, sepse tani jemi me provime akoma dhe ne tetor apo pas tetorit kure te duash eja do me kerkosh mua dhe do te shoqeroj une te shikojsh punen qe bejme na.
do me gjejsh shume lehte kure te vijsh ne fakultet vetem pyet dike me duhet mirsadi ata do te tregojne.
kalofshi sa ma mire flm per viziten qe bete dhe do te pres qe te vijsh studenti_uejl


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 12.09.2007, 12:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Ju siguroj te gjitheve dashamiresve te artit figurativ qe pas muajt tetor do te publikoj edhe me shume punime te reja qe do fillojme me kete vit akademik


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
studenti_uejl
Postuar nė: 12.09.2007, 21:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006 Citim (piktori4 @ 12.09.2007, 12:11)
Falemenderit Artina, falemenderit edhe ty studenti_uejl, per komplimentet qe me keni dhene.
Koleg i nderuar edhe pse je ne nje universitet tjeter por nuk ka rendesi kjo na perseri jemi koleg, e kuptoj qe e ke pase rende te vijsh ne fakultetin e arteve qe nuk ke pase asnje shok dhe e ke pase pak me veshtire, por megjithate tani mundesh te vijsh shume lire.
Ne tetor na fillojme me ligjerata, sepse tani jemi me provime akoma dhe ne tetor apo pas tetorit kure te duash eja do me kerkosh mua dhe do te shoqeroj une te shikojsh punen qe bejme na.
do me gjejsh shume lehte kure te vijsh ne fakultet vetem pyet dike me duhet mirsadi ata do te tregojne.
kalofshi sa ma mire flm per viziten qe bete dhe do te pres qe te vijsh studenti_uejl

Faleminderit kolege i nderuar dhe shpresoj se do te tekohemi me mbetet vec se tju uroj shendet , dhe pune te mbar
PM
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006nje skulpture dhe disa tjera pas saj


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006pikture bardh zi e Mirsad Osmanit ne ekspoziten e fakultetit


Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006ketu jane studenti Agron Saliu, Doc Xhelil Rufati profesor i skulptures qe edhe ka bere shume vepra te njohura ne Maqedoni Kosove dhe Shqiperi, sic p.sh Nene Terezen ne Struge, Skenderbeun ne Diber, deshmorin Naser Ademi ne Negotinen e Pollogut, Statujen e Lirise ne Prishtine etj etj. dhe dy studentet tjere Mirsad Osmani dhe Muhamed Idrizi.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006artistet, koleget e mi

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Besmiri , kushtrimi dhe mirsadi ne sallen e grafikes

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006cadi

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 06.10.2007, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006cadi

Ky postim ėshtė ndryshuar nga piktori4 nė 06.10.2007, 14:54

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
studenti_uejl
Postuar nė: 06.10.2007, 23:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 157
Antari Nr: 1155
Bashkangjitur: 16.05.2006Pershendetje z Mirsad

pse keto foto nuk po zmadhohen kur klikojm mbi to
PM
Top

Topic Options Faqe: (20) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio