Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Poll OnlyStart new topicStart Poll

> Sa I Vleresoni Veprat Artistike Nga Mirsad Osmani, disa punime artistike nga Mirsad Osmani
 
Sa i vleresoni veprat artistike te studenteve
MIRE [ 0 ]  [0.00%]
MESATARE [ 0 ]  [0.00%]
SHUME MIRE [ 0 ]  [0.00%]
SHKELQYESHEM [ 13 ]  [100.00%]
Gjitėsejt vota: 13
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
piktori4
Postuar nė 04.07.2007, 15:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006Keto jane veprat e studenteve qe kane bere gjate studimeve dhe une i vleresoj te shkelqyeshme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga piktori4 nė 04.07.2007, 15:33


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Poll OnlyStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio