Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> CEREMONIA E DIPLOMIMIT!
r.mislimi
Postuar nė: 06.06.2006, 16:32
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004LAJMĖRIM

CEREMONIA E DIPLOMIMIT!

10 QERSHOR 2006Ceremonia e DIPLOMANTĖVE tė gjeneratės sė dytė tė UEJL, ‘’GRADUATION CEREMONY 2’’ ose CEREMONIA E HEDHJES SĖ KAPELAVE do tė mbahet nė datėn 10 QERSHOR 2006, me fillim nė ora 11:00.

Kjo ceremoni iu dedikohet studentėve qė janė nė vitin e fundit tė studimeve tė tyre dhe qė kanė plotėsuar kushtin e kredive 190 kredi dhe mbi!

Nė kėtė ceremoni, ftojmė tė marin pjesė edhe ata studentė/e tė cilėt vjet nuk patėn rastin tė marin pjesė, pėr arsye tė mospėrmbushjes tė kushtit tė kredive;Ju LUTEM PĖMBAJUNI KĖTIJ RREGULLI PĖR PJESĖMARJE:

- tė keni kėtė numėr tė kredive (190 dhe mbi);
- nuk ėshtė kusht pagesa e semestrit tė fundit, pra edhe nėse e e keni bėrė pagesėn e semestrit tė fundit edhe nėse nuk e keni bėrė , ju keni tė drejtė tė merni pjesė nė kėtė ceremoni;

Do ju lutesha qė nga dita e nesėrme (5 qershor deri mė 9 qershor ) tė merni :


- FTESAT dhe biletat bashkangjitur. Biletat nėnkuptojnė pjesėmraje tė dy personave tė familjes tuaj nė kėtė ceremoni (2 persona nga familja Juaj)

- TOGAT dhe KAPELAT me Emblemėn nė Kapelė.

(* kėto i merni tek zyra e RUSTEM RUSTEMIT , 900.01)


Paraprakisht, Ju lutem pėrmbajuni kėtij rregulli tė pagesave :

- Nėse dėshironi TOGA , KAPELA dhe EMBLEMA ( e gdhendur nė kapelė) tė jenė pronė juaja, duhet ti bleni tė njėjtat . Kjo kushton 100 EURO (kėtu hyn dhe cmimi i biletės dhe ftesės);

- Nėse dėshironi tė mbani vetėm KAPELĖN dhe EMBLEMĖN si pronė tuajėn duhet tė paguani 40 EURO (Bileta&ftesa)

- Nėse dėshironi qė vetėm tė huazoni TOGĖN, KAPELĖN me EMBLEMĖN atėherė duhet tė pagoni vetėm 25 EURO (Bileta&ftesa);

Ju lutem, PAGESAT i bėni tek zyra e FINANCAVE , tek Z. AFRIM JONUZI , nė 301, kati i dytė , zyra nė anėn e djathtė;

Ju lutem , TOGAT , KAPELAT me EMBLEMĖN , FTESĖN (BILETAT) mund ti merni nė tek zyra e mirėmbajtjes, tek Z. RUSTEM RUSTEMI, 900.01

Pėr cfarėdo keqkuptimi, dileme , problemi eventual , paraqituni nė ZYRĖN PĖR MARĖDHĖNIE ME PUBLIKUN, nė 303.10, tek Znj. Adelina Marku-Ibrahimi


Ju lutem !

Mbani mėnd, njė ditė para ceremonisė , dt. 9 QERSHOR 2006, nė ora 14h kemi caktuar PROVĖ pėr tė detajuar vendet dhe rolin tuaj nė kėtė ceremoni (para 303).

Ju mirėpresim !

Adelina Marku-Ibrahimi
PR Office
4. Qershor 2006


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 07.06.2006, 08:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Mendoj qe eshte nje vendim i mire qe apsollventat fundin e vitit-ta kalojne ne nje festim sic eshte kjo
JU uroj apsollventave cdo te mire dhe suksese ne provimet
cdo te mire\
shkup_kercovari
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 14.06.2006, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Me te vertete ishte nje mbremje mbreslenese, por kishte nje pallogjikshmeri te disa njerezve qe hiqen si VIP-a ne UEJL,por deri dje ishin askushi..
por nejse, nuk dua te komntoj me per kete teme, shpreoj tja kalojme sa me bukur ne te tjera festa.
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 15.06.2006, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Lediani per cka e ke fjalen-spo te kuptoj..... per cilet persona po fol?
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 16.06.2006, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006ata qe kam qene mbremjen e dyte, e dine shum mire se per cfar behet llaf.
me vjen keq qe nuk ta them dote emrin,por dua te ruaj sekretin deri ne atee moment,kur cdo gje do te kuptohet nga vete lexuesit
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 17.06.2006, 09:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Lediani
Te them te drejten une kam qen ne mbremjen e pare-dhe nuk ka pasur dikcka te vecant per ta komentuar te gjith kemi qene njesoj
Per naten e dyte nuk e di
po na trego dicka-le mos te mbetet fshehtesi
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 19.06.2006, 07:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006ok....atehere.
Kalofshi mire, per kete teme.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio