Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ne te ardhmen Kosova do t'i hakmerret Maqedonise
B.tetovari
Postuar nė: 31.05.2009, 14:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1479
Antari Nr: 16500
Bashkangjitur: 21.07.2008Presidenti i Kosovės Fatmir Sejdiu paralajmėroi se nė tė ardhmen nė marrėdhėniet me Maqedoninė do tė zbatojė masėn e reciprocitetit. Kėtė koment, presidenti i Kosovės e tha para gazetarėve gjatė vizitės sė komunės sė Suharekės.
‘Kosova do tė zbatojė njė masė e cila ėshtė e njohur nė politikėn ndėrkombėtare e ajo ėshtė reciprociteti’ , u shpreh Sejdiu duke u pėrgjigjur nė pyetjen e njė gazetari nė lidhje me anulimin e vizitės sė Maqedonisė. Sejdiu duhej tė vizitonte Maqedoninė mė 28 maj si president i parė i huaj pasi nė krye tė shtetit erdhi Gjorgji Ivanov. Presidenti kosovar vizitėn e tij anuloi nė momentin e fundit pėr shkak tė ndryshimit tė karakterit, prej atij zyrtar nė atė tė punės.----------------------------------------
Njė komb egziston vetėm atėhere kur fillon tė shqetsohet pėr fatin e tij.
PM
Top
L.I.L.I
Postuar nė: 31.05.2009, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 740
Antari Nr: 16789
Bashkangjitur: 12.08.2008Eshte e domosdoshme.Pas gjithe atyre talljeve qe i beri Maqedonia Kosoves natyrisht se Maqedonise do ti kthehet si bumerang talljet,nenvlersimet,vonimi i njohjes se pavarsis,mosftesa ne inagurimin e presidentit Gjorge Ivanov,mos vendosja e mardhenieve diploimatike ...


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri
PM
Top
INNA
Postuar nė: 31.05.2009, 14:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (B.tetovari @ 31.05.2009, 15:32)
Presidenti i Kosovės Fatmir Sejdiu paralajmėroi se nė tė ardhmen nė marrėdhėniet me Maqedoninė do tė zbatojė masėn e reciprocitetit. Kėtė koment, presidenti i Kosovės e tha para gazetarėve gjatė vizitės sė komunės sė Suharekės.
‘Kosova do tė zbatojė njė masė e cila ėshtė e njohur nė politikėn ndėrkombėtare e ajo ėshtė reciprociteti’ , u shpreh Sejdiu duke u pėrgjigjur nė pyetjen e njė gazetari nė lidhje me anulimin e vizitės sė Maqedonisė. Sejdiu duhej tė vizitonte Maqedoninė mė 28 maj si president i parė i huaj pasi nė krye tė shtetit erdhi Gjorgji Ivanov. Presidenti kosovar vizitėn e tij anuloi nė momentin e fundit pėr shkak tė ndryshimit tė karakterit, prej atij zyrtar nė atė tė punės.

valla maqedonia kish zgjedh president t'fort hallalll ju koft.sot ne lajme e ndegjova qe presidenti i maqedonis don me terhek njohjen e shtetit ton ppapapapaapa

lumit shqiptart e maqedonis qfar presidenti t'mir kan smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 31.05.2009, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008Edhe nese e jek njohjen e shtetit te Kosoves , asgje nuk na shkon per ters , sikurse nuk pat asnje pesh kur e njohu Maqedonia Kosoven...


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 31.05.2009, 14:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006o Perandore


Ku je humb bre ti....moti s'ke qen ksajde....mire se u ktheve....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
INNA
Postuar nė: 31.05.2009, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 31.05.2009, 15:54)
Edhe nese e jek njohjen e shtetit te Kosoves , asgje nuk na shkon per ters , sikurse nuk pat asnje pesh kur e njohu Maqedonia Kosoven...

lumit ju per at qeveri qe e keni
PM
Top
kombi
Postuar nė: 31.05.2009, 15:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Ora punon per ne dhe kjo cdo dite e me teper po vrehet.Kete ore nuk arriti ta ndali Rusia e Serbia e jo pseudoshteti Maqedonia.Mos u merakosni se sllavet e ketushem e dine se po qe se e teprojne e fusin veten ne telashe!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 31.05.2009, 15:10
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Maqedonia tashme e ka kuptuar gabimin e bere por eshte pak si vone dhe nuk gjendet lehte metode per ta zhbere.

Nese ju kujtohet vitin e kaluar Maqedonia filloi nje regjim te aplikimit te vizave per qytetaret e Shqiperise. Shume shpejt ju kthye bumerang sepse u qortua nga pjesa me e madhe e komunitetit nderkombetar, dhe me pas vendimi u zhbe.

Kete turp qe beri Ivanovi s'e lan as lumi Vardar!!!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
festina
Postuar nė: 31.05.2009, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Maqedonia do te pendohet per shume gjera, por do te jete vone, shume vone...


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 31.05.2009, 15:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (Happy_Soldier @ 31.05.2009, 15:55)
o Perandore


Ku je humb bre ti....moti s'ke qen ksajde....mire se u ktheve....

Me vjen mire ce kur kom cen aktive ne forum paskam cen e verejtur nga ti....
Faleminderit !
Edhe ty te uroj cdo te mire.....


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 31.05.2009, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (fllanza @ 31.05.2009, 16:01)
lumit ju per at qeveri qe e keni

Une nuk i takoj qeveris se Maqedonis sepse jom kosovare , dhe ne ate postim fjalen e pata per ceverin e Maqedonise


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
Cocos
Postuar nė: 31.05.2009, 15:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 650
Antari Nr: 17513
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (fllanza @ 31.05.2009, 15:50)


lumit shqiptart e maqedonis qfar presidenti t'mir kan smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

nuk eshte presidenti jone ai, ne nuk e njohim si president


----------------------------------------
Get rich or die trying !
PM
Top
INNA
Postuar nė: 31.05.2009, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (Per@ndorj@ @ 31.05.2009, 16:19)
Une nuk i takoj qeveris se Maqedonis sepse jom kosovare , dhe ne ate postim fjalen e pata per ceverin e Maqedonise

nejse mfal qe tkom perzi smil3dbd4d75edb5e.gif

PM
Top
INNA
Postuar nė: 31.05.2009, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008 Citim (Cocos @ 31.05.2009, 16:19)
nuk eshte presidenti jone ai, ne nuk e njohim si president

ma marr parasysh a e njihni si president a jo,ju boni pjes ne at shtet
PM
Top
packs
Postuar nė: 31.05.2009, 15:25
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008titulli i temes me vrau paksa ashtu : Valle a nuk do te jetojme pa armiqe kurre ?!!


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio