Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Konkursi per programin e studimeve postdiplomike
r.mislimi
Postuar nė: 16.06.2006, 18:37
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Konkursi I ASAU-sė per programin e studimeve postdiplomike ne kerkimin shkencor


Pershendetje

Bashkangjitur ju dergoj Konkursin e ASAU-sė per programin e studimeve postdiplomike ne kerkimin shkencor. Shpresoje se do te percilleni kete te ndonje kandidat i interesuar.

Me respekt----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 16.06.2006, 18:39
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004ASAU eshte shkolle e re qe do te filloj punen ne Prishtine (Masters in Finance program offered at start). Mesimi do te behet ne gjuhen Angleze. ASAU do te udhehiqet nga profesore eminent Shqiptare, nen udheheqjen e Nexhmi Rexhes, profesor ne lemine e biznesit ne Australi. Puna ne kete institucion do te persfshije bashkpunim te ngushte me profesore dhe profesionaliste te huaj, nga Australia, Evropa, dhe SHBA. Nese jeni te interesuar ne kete program (me teper informata te bashkangjitura ne lutje) dhe keni nevoje per me shume informata, ju lutem me shkruani tek baraliu@gmail.com ose drejtohuni institutit ne menyre direkte.

Poashtu, nese jeni te interesuar te kontribuoni ne kete drejtim, ju lutem me njoftoni per kete. Natyrisht qe ky do te jete nje institucion jo-profitues, prandaj edhe perkrahja juaj duhet te paraqitet ne kete fryme. Sipas mendimit tim, ky institucion do te jete shembull i jashtezakonshem i edukimit te larte financiar ne Kosove, pa presedence deri me tash dhe me nje te ardhme premtuese per institucionin si dhe studentet e tij. Me lejoni te deklaroj se une nuk kam asnje lidhje personale me kete univerzitet, perveq se kam ofruar ndihmen time dhe i jap perkrahje te plote sa i perket pergaditjes dhe premtimeve ne rrafshin profesional ekonomik/financiar.----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 19.06.2006, 07:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006ok.flm
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio