Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Nexhat & Remzie Osmani - Mos u kthe
webm
  Postuar nė: 20.06.2006, 11:31
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Hit Kėnga qė kėto ditė ėshtė hit nėpėr Radio, TV dhe kafiterit tuaja tė preferuara mundet ta shkarkoni edhe tek na!

Kliko kėtu pėr tė shkarkuar kėtė kėngė!

Dėgjim tė kėndshėm!


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)

"我很聪明,多数时候,我不明白的一个词是什么我说" - A. Selmani
PMEmail PosterUsers Website
Top
Njomza_22
Postuar nė: 22.06.2006, 12:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006ja edhe teksti i kesaj melodije

Remzije dhe Nexhat Osmani ---> Mos u kthe

Nexhati
Sa vėshtirė e kam,
pėrpara te t'dal,
shumė vonė mu kujtua,
sa m'ke dasht.

Mu kujtuan fjalėt,
kur ti mi the,
mos m'harro tė lutem,
mos mė le.

Erdha, por si duket vonė,
unė ende tė dua,
s'di a mė beson. (2 x)

Remzije
O shko, kur ma mos u kthe,
Tani e kuptova, e di cili je. (2 x)

Nexhati
E di, kam gabuar,
Fajin e pranoj,
Mua pasuria mė hutoj.
Jo nuk mund tė bėhesh,
n'dhe tė huaj mbret,
Mė lejo tėt dua, t'kam pėr jetė.

Erdha falje tė kėrkoj,
ėshtė hera e fundit,
kurrė mė s'do tė gaboj. (2 x)

Remzije
O shko se nuk tė besoj,
Sa mė shumė mė lėndove,
Ma nuk do tė lejoj. (2 x)

Nexhati
Mos mė thuaj shko,
se zemra e thyer,
ende ty tė don. (2 x)
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 23.06.2006, 10:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006hahaahah...vetem hit qe nuk jane keta
PM
Top
TeToVa_dk
Postuar nė: 21.08.2006, 10:53
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 2289
Bashkangjitur: 21.08.2006Flm shume... kenge shum e mire..
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio