Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> UNE KERKOJ MBESHTETJE NGA FORUMISTA TE DAL NE PRO, EDI.RAMA
EDI.RAMA
Postuar nė: 12.06.2009, 16:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008UNE KERKOJ MBESHTETJE TE FORT NGA ANETARE TE FORUM TE DAL MASOVIKE NE PROTESTE PA DALIM NGA CILI QYTET JAN RESPEKT EDI.RAMA KRYETAR LEVIZJE TE UNITET


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
the_star
Postuar nė: 12.06.2009, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008a ka ndonje perkthyes kendej pari
PM
Top
jetah
Postuar nė: 12.06.2009, 17:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (the_star @ 12.06.2009, 18:13)
a ka ndonje perkthyes kendej pari

mos u bon se nuk e kupton hich...boll i kuptueshem eshte shkrimi...

EDI.RAMA kerkon mbeshtetje te fort dhe dalje masovike ne protesta nga studentet...


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
the_star
Postuar nė: 12.06.2009, 17:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1030
Antari Nr: 17278
Bashkangjitur: 12.09.2008 Citim (jetah @ 12.06.2009, 18:14)
mos u bon se nuk e kupton hich...boll i kuptueshem eshte shkrimi...

EDI.RAMA kerkon mbeshtetje te fort dhe dalje masovike ne protesta nga studentet...

aha,por per cka jane keta protestat. smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
jetah
Postuar nė: 12.06.2009, 17:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (the_star @ 12.06.2009, 18:16)
aha,por per cka jane keta protestat. smil3dbd4e398ff7b.gif

per barazi shqiptar-shkije ,per te drejtat e shqiptarve ..etj

Ky postim ėshtė ndryshuar nga jetah nė 12.06.2009, 17:20


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
dreqja-007
Postuar nė: 12.06.2009, 17:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3836
Antari Nr: 22319
Bashkangjitur: 22.05.2009nuk pajtohem se taj ma more postin e kryetarit te forumit o edi rama!


----------------------------------------
Nese i ke drejtuar njerin gisht tjetrit,kujto qe tre te tjeret i ke te kthyer kah vetja !!!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 12.06.2009, 18:14
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Une do dal ne protesta se me ka thirre kryetari (dora vet)...

Por ka nje problem te vogel. Jam shume larg per te ardhur, do shoh si te kete avion keto dite, do vij! :D


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio