Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      AktivitetFaqe: (72) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> PYETJE PERGJIGJEJE
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Do hapi ni tem me kfizin islam.
Njeri antar bon pyetjen,aj antar qe e qellon pergjigjejen,ka drejt me bo pyetjen e rradhes.

Besoj se jam i qart.
Ju kisha keshillu qe te jemi serioz ne pyetje dhe pergjigjeje
Un po e boj ni pyetje te leht sa per fillim

Sa her ne dit duhet me u fal smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
cesc
Postuar nė: 14.06.2009, 22:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.20095 her

Cilet jane 4 engjejt e medhenj? smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008xhibrili ,
israfili,
melaqja e vdekjes(apo ne i thojm gjibraili)
mikaili.


sa rekate i ka sabahu


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
admi
Postuar nė: 14.06.2009, 22:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 298
Antari Nr: 21630
Bashkangjitur: 13.03.20092 synet dhe 2 farz
sa rekate ka Dreka


----------------------------------------
O ZOT ME JEP MEND TE KUPTOJ SA I PAMEND QE JAM,,,,,ME JEP DIJE TE KUPTOJ SA I PADITUR QE JAM,,,,,ME JEP FORC TE KUPTOJ SA I PAFUQISHEM QE JAM,,,,,
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.200810
4 synet
4 farz
2 synetIkindia sa rekate ika


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
cesc
Postuar nė: 14.06.2009, 22:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.20098
4 synet

4 farz

po akshami?


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.20085
3 Farz
2 Synet


po jacia


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
fato1
Postuar nė: 14.06.2009, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.20073 farz dhe 2 synet


Jacija..?
PM
Top
cesc
Postuar nė: 14.06.2009, 22:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.200913

4 synet
4 farz
2 synte
3 salati viter
Cila sure eshte me e gjata ne Kur'an?


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.200813
4 Synet
4 Farz
2 Synet
3 Salativiter

Sa vjet i ka pas Pejgamberi A.S. kur ka fillu me i zbrit Kurani


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (cesc @ 14.06.2009, 23:41)
13

4 synet
4 farz
2 synte
3 salati viter
Cila sure eshte me e gjata ne Kur'an?

BEKARE


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 22:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Pres pergjigjeje a ka dikush qe e din smil3dbd4df1944ee.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 14.06.2009, 22:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007 Citim (dasaaa @ 14.06.2009, 23:45)
13
4 Synet
4 Farz
2 Synet
3 Salativiter

Sa vjet i ka pas Pejgamberi A.S. kur ka fillu me i zbrit Kurani

Nese Muhammedi.s.v.s ka patur 63 vjet kur ka vdekur, dhe e dime se shpallja ka zgjatur 23 vite, ateher i vjen se ne moshen 40 vjecare ka filluar shpallja, smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
cesc
Postuar nė: 14.06.2009, 23:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009 Citim (dasaaa @ 14.06.2009, 23:45)
13
4 Synet
4 Farz
2 Synet
3 Salativiter

Sa vjet i ka pas Pejgamberi A.S. kur ka fillu me i zbrit Kurani

40 ndoshta e kam gabim


Sa vjte jetoi Pejgamberi A.S. dhe cilin vit nderoj jete?


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 14.06.2009, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (cesc @ 15.06.2009, 00:00)
40 ndoshta e kam gabim


Sa vjte jetoi Pejgamberi A.S. dhe cilin vit nderoj jete?

Mir ekeka jetu 63
Ka lind ne vitin 571
ka vdek ne vitin 634KU KAQEN PEJGAMBERI A,S, KUR KA FILLU SHPALLJA

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 14.06.2009, 23:03


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (72) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio