Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Studentet Shqiptare Ne Kanada, Albanian Students in Canada
MULI
Postuar nė: 21.02.2006, 00:54
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 287
Bashkangjitur: 08.05.2005Dear Albanian Students in Canada,

This is the place to be if you are currently studying in Canada. Please inform us where are u originally from, how old are you, your education info, and what/where are you currently studying!?

Sincerely,

MULI.

P.S.

Please inform your Albanian friends/students in Canada about us.
PM
Top
neroazurri
Postuar nė: 13.08.2008, 16:30
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 15
Antari Nr: 16759
Bashkangjitur: 10.08.2008Ej a kishi mujt me na informu pak per studimet ne Kanada per bursat per studime,aplikimet etj
Presim pergjigjjet e juaja
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 13.08.2008, 16:36
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007

Pjese e rregullores se forumit.

Duhet tė shpreheni nė gjuhėn shqipe!


Gjuha shqipe ėshtė gjuha zyrtare e kėtij forumi. Tė gjithė pjesmarrėsit duhet tė shkruajne shqip nė forum. Tė gjitha dialektet e gjuhės shqipe janė tė lejuara por preferohet gjuha letrare shqipe, duke qėnė se ėshtė gjuha mė e lehtė pėr tu kuptuar nga shumica e shqiptarėve. Nderoni veten duke shkruajtur njė gjuhė shqipe tė pastėrt dhe konform rregullave gramatikore dhe tė drejtshkrimit. Ata antarė qė nuk shkruajnė dot gjuhėn shqipe, mund tė lexojnė dhe mund tė shprehen vetėm nė seksione tė veēanta tė forumit tė hapura pėr tė huaj apo shqiptarė qė nuk shkruajnė dot shqip.


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Alina
Postuar nė: 18.02.2009, 22:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Hello Ladies and Gents!

My name is Adelina Rashiti and I’m originally from Gjilani (Kosov).
I'm 20 years old, second year,studying at one of the British Columbia universities.

Quhem Adelina Rashiti, me prejardhje nga Kosova. Jam 20 vjec, viti i dity dhe studjoj ne nje univerzitet te British Columbies( provinca kjo).

Currently majoring in Psychology with a minor in Biology. My goal is to become a clinical psychologist.

Momentalisht kryesisht studjoj psikologjin dhe si minoritet kam biologjin. Qellimi im eshte te behem psikologe klinkale.

Should you have any questions, you can reach me at adelina.rashiti@kwantlen.net or adelina.rashiti@ubc.ca

Po keni donje pytje, mund te me kontaktoni ne ato imelat me lart.

(Ju lutem mos me shkruani nese ska te bej me studime!)

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alina nė 19.02.2009, 06:32


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
webm
Postuar nė: 18.02.2009, 22:19
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004Ndersa rregulla ketu eshte qe te shkruhet ne gjuhen shqipe!
Flmd

And our rule here is to write in Albanian!
Thnx


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
erman
Postuar nė: 13.09.2009, 14:31
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 18
Antari Nr: 23394
Bashkangjitur: 13.09.2009http://www.islami-eshte-drit.piczo.com/web...?preview=y&cr=5
www.botaislame.com www.radioislame.com
www.radio-pendimi.comwww.d-luzha.piczo.com
www.klubikulturor.com www.rrugetepaqes.net
www.islamgjakova.net www.dritaebesimit.com
www.ankebut.com www.audionur.com
www.rrugamuslimanit.com www.ilahije.com
www.videoislamike.com www.burimi.net
www.riniaislame.com
www.mesazhi.com www.fejaislame.tk
www.pertymoter.net www.hixhret.tk
www.kurandhesunet.net
www.krenaria.com
www.fjalaebukur.com
www.faljaenamazit.com
www.dritaislame.com
www.feja-islame.com
www.udhezimi.com
www.mburoja.net
www.poezia-islame.blogspot.com
www.drejtesia.blogspot.com
www.ekonomia-islame.com
www.horizonti.com
www.ahlaku.com
www.kbi-vushtrri.com
www.islami-eshte-drit.piczo
www.mjekesia-profetike.com

www.burimijetes.com
www.ahireti-be.tk
www.vizion-islam.com
http://www.geocities.com/albislam/
www.xhamiawil.com
www.udhanexhenet.com
Udhanexhenet

www.shefqet-krasniqi.com
Loveallahlovemuhamed
www.ferid-selimi.com
www.sadullah-bajrami.com


http://www.studio-din.com/
www.studiozeriislam.com
http://www.radiozeriislam.net/

PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio