Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Fbksh - Aksh, Foto nga FBKSH dhe AKSH
nacionalisti
Postuar nė: 08.08.2007, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 8807
Bashkangjitur: 07.08.2007Fotografi e jashtme


----------------------------------------
User posted image
PMUsers Website
Top
nacionalisti
Postuar nė: 08.08.2007, 00:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 8807
Bashkangjitur: 07.08.2007Postoni edhe ju nese keni te tjera!


----------------------------------------
User posted image
PMUsers Website
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 08.08.2007, 08:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006
hajde nacionalist, postona do foto te kesaj "ushtrie" nė veriun e Mitrovices!!
PM
Top
ermirais
Postuar nė: 08.08.2007, 12:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 147
Antari Nr: 8540
Bashkangjitur: 20.07.2007kerkoj falje

Ky postim ėshtė ndryshuar nga ermirais nė 08.08.2007, 16:07
PM
Top
nacionalisti
Postuar nė: 08.08.2007, 16:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 8807
Bashkangjitur: 07.08.2007Pershendetje Ermiras por ketu eshte vendi vetem per fotot e FBKSH AKSH ndersa per ketet komunikate do hapim nje teme te rubrika e temave politike!


----------------------------------------
User posted image
PMUsers Website
Top
Ethnic Albanian
Postuar nė: 08.08.2007, 16:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 154
Antari Nr: 3787
Bashkangjitur: 02.11.2006"Nacionalist"
qka ka bo kjo e ashtuquajtura "ushtri" ma konkretisht, qe 8 vite Veriu i Mitrovices eshte i okupuar nga serbet, pastaj Brezovica eshte ne dore te serbve, graqanica etj.....
PM
Top
nacionalisti
Postuar nė: 08.08.2007, 17:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 79
Antari Nr: 8807
Bashkangjitur: 07.08.2007 Citim (Ethnic Albanian @ 08.08.2007, 16:56)
"Nacionalist"
qka ka bo kjo e ashtuquajtura "ushtri" ma konkretisht, qe 8 vite Veriu i Mitrovices eshte i okupuar nga serbet, pastaj Brezovica eshte ne dore te serbve, graqanica etj.....

I nderuar kolege. perpara se te pyesim se cka bee kjo AKSH siq thoni ju e ashtuquajtur edhe pse nuk e keni kete te drejte te shpreheni ashtu, por sidoqofte do ta kuptoni me kalimin e kohes, duhet te analizojme pak rrjedhojat ne Kosove.

Per ne Maqedoni po ju them qe ka bere ate qe se beri dot as politika e as vet kreret e luftes se 2001. Per ne Kosove, pikerisht populli i Kosoves mban pergjegjsi qe spo ja jep ndihmen dhe legjitimitetin FBKSH-se dhe AKSH-se por ja jep politikaneve qe po i mashtrojne.

Pervec kesaj, mos haroni se koha nuk ka mbaruar, kesaj rradhe ja kane lene ne politikes qe ta zgjedh problemin me Mitrovicen, ndersa ata le te urdherojne le ta shesin Mitrovicen e pastaj do ta shihni se cfare do te beje AKSH.

Me respekt dhe pershendetje atdhetare!


----------------------------------------
User posted image
PMUsers Website
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 07.09.2007, 12:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007o zotni nacionalisti me fal se po te shkruaj me vonos dhe shum vone po te boj replik por deshta te dij se cka ka bere kjo FBKSH-AKSH ne Maqedoni me detasjisht,,,
Hey mos pash Zotin mos u myt me kta gjona se nuk ja vlejn te lidhe mas gnagsterave kafehanesh,,,,apo/>
por metevertet doja te dij se cfar keni beren ne Maqedoni...repliko ose shkuram ne privat.Shum me intereson progreesi juaj qe keniu bere...
Pres pergjigje


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
DreniCa
Postuar nė: 28.11.2007, 09:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 426
Antari Nr: 10712
Bashkangjitur: 05.11.2007Nacionalisti Hallall tkofte per foto shume fotot e mire :D:D


FBKSH-AKSH

RespekT
PMUsers Website
Top
Eagle
Postuar nė: 28.11.2007, 10:23
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 10
Antari Nr: 10588
Bashkangjitur: 31.10.2007Urime per fotot nacionalist, shume te forta ishin. Disa prej tyre mi kujtuan forcat speciale te UĒK-se.

Rrespekt...
PM
Top
spartacus
Postuar nė: 28.11.2007, 11:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 146
Antari Nr: 1077
Bashkangjitur: 26.04.2006 Citim (nacionalisti @ 08.08.2007, 17:37)


Per ne Maqedoni po ju them qe ka bere ate qe se beri dot as politika e as vet kreret e luftes se 2001.

ju lutem a mund me ma sqaru pak se cka ka be keto vite AKSH_FBKSH ne FYrOm, ndoshta skam qene ne rjedhoja.....

me respekte
PM
Top
dj_style
Postuar nė: 28.11.2007, 14:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 348
Antari Nr: 4715
Bashkangjitur: 17.12.2006Nacionalisti ka kaluar ajo koha e armeve, e vrasjeve, duhet te zgjidhjen ceshtjet me dialog, ai qe smund me ba dialog, e kap armen.
PM
Top
M.A-84
  Postuar nė: 28.11.2007, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 150
Antari Nr: 6360
Bashkangjitur: 16.03.2007 Citim (Ulqinaku @ 07.09.2007, 12:17)
o zotni nacionalisti me fal se po te shkruaj me vonos dhe shum vone po te boj replik por deshta te dij se cka ka bere kjo FBKSH-AKSH ne Maqedoni me detasjisht,,,
Hey mos pash Zotin mos u myt me kta gjona se nuk ja vlejn te lidhe mas gnagsterave kafehanesh,,,,apo/>
por metevertet doja te dij se cfar keni beren ne Maqedoni...repliko ose shkuram ne privat.Shum me intereson progreesi juaj qe keniu bere...
Pres pergjigje

nacionalisti, pershendetje edhe une kam interes shume te madh per kete teme.
Nese nuk mundni te shkruani ketu ju kisha lutur ne PV.
RESPEKTE...


----------------------------------------
I hurt my self today to see if I still feel, I focus on the pain the only think that's real...
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
aksh-fbksh
Postuar nė: 25.03.2008, 21:07
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 31
Antari Nr: 14432
Bashkangjitur: 19.03.2008Tani sapo e pash ket teme,si nuk e kam par me pare,nacionalist fotot e tua nuk po me hapen,pash disa postime ketu,me vjen keq qe pa pasur informacione flasin kot dhe madje i quajne gangester kafenesh,po ju them un qe tju tregoj per shqiptaret e vertet,per aksh,per kryetarin e nderit Adem jashari,simbol kombi,ideal kombi udheheqesi ne bashkimin e trojeve tona,aksh vepron ne mitrovise dhe ne luginet e lumit vardar ne maqedoni,Ju thoni se cfar kan bere konkretisht,kan mundur qe me lobingun e tyre tju hapin syt botes dhe tju tregojn harten e vertet te shteit shqiptar dhe u kan ber te ditur se per ta arritur kete do bejn ate qe te tjeret mund te besojn se do jet e paarritshme,
Ne zgjedhjet ne kosove qe ata servil serb qe kan ber krushqni me serbet te votohen vetem nga miqte e tyre servil,pra pjesmarrja ne zgjedhje ishte mjaft e vogel sepse shqiptaret atje besojne se shqiperia etnike do te behet nje,megjithate edhe pse nuk e mbeshtesim pavarsine e kosoves nuk e kundershotjme ate sepse e dime qe zyra e Hashim Thacit pas 3-4 vjetesh do te jet ne tirane.

Aksh ne maqedoni mbron interesat shqiptare atje,saqe ka arritur te siguroj te drejtat shqiptare atje,pra si fillim gjuha zyrtare shqiptare e te tjera si keto,pra krahu politik i AKSH eshte FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR ME ZEDHENES SHTYPI ZOTIN E NDERUAR GAFUR ADILI DHE KRYETARIN ZOTIN BASHKIM MITROVICA,menyra diplomatike eshte menyra e duhur per zgjidhjen e problemeve dhe per arritjen e synimeve,menyra me lufte jane qellime per me te dobtit.


per me teper vizitoni web sajtin www.fbksh-aksh.org dhe lexoni se cilet jane keta qe ju i quani rrugecer kafenesh,lexoni se ckan arritur ne 2007.dhe ju lutem qe nese e ndjeni se mund te jepni dhe ju dicka per te arritur synimet e te gjitheve antaresohuni!!!!!!!!!!!!!!!

Ecim me thenien e kryetarit tone te nderit SHQIPERIA NUK ESHTE SIC KA QENE,O BEJENI SHQIPERINE SIC KA QENE,O VDIS.
ok.PEACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 15 )
Datotekat e bashkangjitura  images.jpg
PMMSN
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio