Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (49) « E para ... 47 48 [49]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto Te Anetareve Te Forumit
dasaaa
Postuar nė: 31.12.2010, 09:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Anika @ 31.12.2010, 08:27)
DasaaaFotografi e jashtme


ALLAHU TE SHPERBLEFT
smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
mbreti
Postuar nė: 31.12.2010, 10:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Anika @ 31.12.2010, 08:31)
Fotografi e jashtme

Taj, te hiki sajvi menihere, a?


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Anika
Postuar nė: 03.01.2011, 09:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2173
Antari Nr: 25018
Bashkangjitur: 09.05.2010 Citim (dasaaa @ 31.12.2010, 10:56)

ALLAHU TE SHPERBLEFT
smil3dbd4e4c2e742.gif

Dasaaa amin per duan.

Kurse ti mbreti:
 Citim
Taj, te hiki sajvi menihere, a?


Nuk e di se cka ke menduar me kete fjale dhe a eshte e dedikuar per mua apo dikend tjeter...


----------------------------------------
Dy gjėra mos i harro kurrė:

Allahun dhe shtėpinė e pėrhershme (ahiretin).
PM
Top
festina
Postuar nė: 26.10.2011, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Mė kanė sherbyer do tema tė vjetėra sot pėr me qesh!


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Strider
Postuar nė: 26.10.2011, 15:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9705
Antari Nr: 8466
Bashkangjitur: 16.07.2007 Citim (Anika @ 31.12.2010, 08:31)
Fotografi e jashtme

hahahaha

Jo se dicka,ama edhe ne anatret,mund te organizojme keshtu me dal me u njoft me be deni party vec ndermjet nesh,njejt si Nhollywood smil3dbd4e5e7563a.gif

per ty smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Everyone wants to change the world,but nobody wants to change himself
PM
Top

Topic Options Faqe: (49) « E para ... 47 48 [49]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio