Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (44) « E para ... 3 4 [5] 6 7 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Foto te bera nga Ju.
Hornets
Postuar nė: 27.06.2009, 12:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009aha embargo xhamia eshte ne shkoder


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 27.06.2009, 12:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (hornets @ 27.06.2009, 13:51)
ku pe sheh xhami. kjo osht ne shqiperi ne plazh

Foto e pare nga te triat qe kishte nxjere Harith


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 27.06.2009, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Embargo @ 27.06.2009, 13:52)
Foto e pare nga te triat qe kishte nxjere Harith

po po xhamia eshte ne Shkoder. "Ebu Bekr" mduket thiret


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
luftetari1
Postuar nė: 27.06.2009, 15:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 98
Antari Nr: 22609
Bashkangjitur: 17.06.2009nje qen i bukur

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
• Kritika ėshtė ilaē i hidhur, po ilaē ama
PMUsers Website
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2009, 21:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007
Fotografi e jashtme

kujt i duket e njofshme, le te tregon smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fato1 nė 27.06.2009, 23:07
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 27.06.2009, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Eh fato beee, kejt presheven me duket naj shtyne ne forum... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2009, 21:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Fotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fato1 nė 27.06.2009, 23:04
PM
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2009, 21:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (kumanovali @ 27.06.2009, 22:48)
Eh fato beee, kejt presheven me duket naj shtyne ne forum... smil3dbd4e5e7563a.gifa ke kunder dicka smil3dbd4e5e7563a.gif
shuuuuuj bree smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga fato1 nė 27.06.2009, 21:49
PM
Top
andy
Postuar nė: 27.06.2009, 21:53
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Fato me dajen zvoglova pak madhesin se sen i shohim si duhet, hehehe.

Provoje beni 1000x800, vjen mir per formatin e forumit.


Gjitha te mirat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2009, 22:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (andy @ 27.06.2009, 22:53)
Fato me dajen zvoglova pak madhesin se sen i shohim si duhet, hehehe.

Provoje beni 1000x800, vjen mir per formatin e forumit.


Gjitha te mirat.

Ani daj, kur t'me tregosh ti, e bej smil3dbd4d75edb5e.gif
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 27.06.2009, 22:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (fato1 @ 27.06.2009, 23:02)
Ani daj, kur t'me tregosh ti, e bej smil3dbd4d75edb5e.gif

ka thon daja jot (se mu s'mund tem kesh daj, se jap 2-she une): kur t'i bojsh upload, bone ene resize.
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 27.06.2009, 22:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008 Citim (fato1 @ 27.06.2009, 22:49)


a ke kunder dicka smil3dbd4e5e7563a.gif
shuuuuuj bree smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Oj fato po barem regjistrimet tja kishe fshi me Paint... smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
skystar
Postuar nė: 27.06.2009, 22:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008EJ a po me tregon dikush si mundet me i fut fotot prej PC-je dhe kam me ju sjell disa foto.


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
fato1
Postuar nė: 27.06.2009, 22:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007 Citim (skystar @ 27.06.2009, 23:46)
EJ a po me tregon dikush si mundet me i fut fotot prej PC-je dhe kam me ju sjell disa foto.

Nese dush une t'kallzoj, ama me KUSHT, qe fotot tet dalin ne kete format qe kan dale fotot e mia smil3dbd4d4e4c4f2.gif .. ama pastaj do te hapet pune per ti zvoglu, kshuqe le te tregon tjeter kush smil3dbd4d75edb5e.gif
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 27.06.2009, 22:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (skystar @ 27.06.2009, 23:46)
EJ a po me tregon dikush si mundet me i fut fotot prej PC-je dhe kam me ju sjell disa foto.

provo imageshack.us


p.s. mos haro t'i besh resize nese jan me rezoilucion te larte.
PM
Top

Topic Options Faqe: (44) « E para ... 3 4 [5] 6 7 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio