Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qent ne UEJL, INCIDENTI NE SHTUL
shkup_kercovari
Postuar nė: 26.06.2006, 18:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Qent ne UEJL
Universiteti I Evropes Jug Lindore si nje Universitet me jehone nder Shqiptaret e Maqedonis qe pergadit kuadro te reja qe dalin dhe do dalin nga ky Universitet ,egzistojne edhe disa te meta te paevitueshme.
Siguria ne kete universitet eshte ne nivel nga personat qe punojne ne kete sektore te UEJL-qe e kryen punen e tyre me perkushtim te madh,mirepo pervec tyre egzistojne edhe disa QEN endacak qe kujdesen per ‘’sigurine ne UEJL”
Kete me se miri e kane vrejtur studentat qe jetojne ne konviktet e UEJL-sidomos akisidenti qe ndodhi ne UEJL –ishte e kafshuar nje vajz nga nje” kope qensh….”
Fatkeqesisht pesoi nje vajz pa pike faji-ku stafi udheheqes I ketij universiteti nuk morren asnje iniciativ per QENT apo “miqt” te shfarosen nga SHTULI
I lus edhe nje her stafin udheheqes e ketij univertsiteti te marrin hapa konkrete per sigurin e studentave si dhe te gjith personave qe ndodhen ne kete universitet-GJE te cilen qent sillen ende te lire neper universitet-ku rreziku egziston ne cdo moment
Nese nuk I perfillin kete kerkese time-jam I gatshem ta paraqes para mediave publike ne Maqedoni si A1,KANAL 5 ,SITELL
Qeshtjen e diskutojme me udheheqesit e Uninonit te Studentave Shqiptare ne Maqedoni qe te miret ndonje hap konkret ne kete drejtim
Me respect te vecant
Shkup_kercovari
PMUsers Website
Top
florint
Postuar nė: 27.06.2006, 10:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 1274
Bashkangjitur: 23.06.2006
I nderuar,kuptoj plotesisht mendimin dhe shqetesimin tuaj
Me lejo per ca "keshilla"! Para se te vazhdoni me idene tuaj ju propozoj qe ju te ngreni ne rend dite gjat mledhje suaj ne USSH kete teme.Diskutojeni.Nqs.jeni unanim kerkoni me pare nje takim zyrtar me kuvendin komunal.Atje shpalosni shqetesimin tuaj.(shpresoj tju pranojne)E opcioni i fundit eshte pune mediash.Mirepo kujde ne zgjedhjen e tyre!Te cekurat nga ju nese gjejne kohe per kete rast do te lajmerojne;por simbas regullave te tyre te njohura gjer me tani!Shpresoj qe nuk prish planet e Juaja.Sido qe te jet me lajmro te lutem! ME RESPEKT !
PM
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 27.06.2006, 11:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Florint
Do e kesha ne konsiderim keshillen tende-jam ne biesedime siper me USSH
PMUsers Website
Top
shkup_kercovari
Postuar nė: 28.06.2006, 17:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 133
Antari Nr: 577
Bashkangjitur: 19.03.2006Pasi qe jemi ka fundime studimet dhe provimet.....
Le te mbetet nje ''mister'' i pazgjidhur-ku ne konsulltim me studentat tjere,nuk ka qene hera e pare ndonje qene te sulmoj ndonje ''kalimtar rasti"
knaquni ne LIRI-miqt e mi''qent e shtuli"
TUNG
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio