Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Riaplikim pėr bursa tė RNE-HESP-SDC
r.mislimi
Postuar nė: 27.06.2006, 12:53
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Riaplikim pėr bursa tė RNE-HESP-SDC pėr vitin akademik 2006/2007

Tė gjithė studentėt qė gjatė vitit akademik 2005/06 janė akorduar me ndihmė financiare (bursė) nga Ambasada e Mbretėrisė sė Holandės (RNE), Instituti Shoqėri e Hapur (OSI) – Programi pėr pėrkrahje tė shkollimit tė lartė (HESP) dhe Agjencioni Zvicėran pėr zhvillim dhe kooperim (SDC), janė tė obliguar tė riaplikojnė pėr vazhdimin e bursės pėr vitin akademik 2006/2007.


Mėnyra e riaplikimit:

Formularėt pėr riaplikim mund tė merren nė Universitetin e EJL, Sporteli i Zyrės pėr Ndihma financiare (802.04) dhe nė web faqen e Universitetit: www.seeu.edu.mk

*(Dokumentet e nevojshme pėr aplikim janė nė shėnuara nė faqen e fundit tė formularit)Afati pėr riaplikim

Studentėt pėr vazhdimin e bursės duhet tė aplikojnė : prej 15.06.2006 deri 30.06.2006. brenda sė cilės periudhė duhet edhe tė dorėzohen aplikacionet sė bashku me dokumentacionin e nevojshėm


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio