Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> NJOFTIM i USSH-sė, NJOFTIM I USSH-sė
USSH-UP
Postuar nė: 27.06.2006, 17:32
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005UNIONI I STUDENTĖVE SHQIPTARĖ

Shqipėri – Kosovė – MaqedoniNJOFTIM


USSH njofton studentėt , profesorė ,mediat, dhe tė gjithė qytetarėt shqiptarė se organizon promovimin e Librit voliminoz , enciklopedik “KOSOVA dhe USHTRIA ĒLIRIMITARE” tė autorit Dr.Kudusi Lama- Gjeneral i Ushtris Shqiptare.

Promovimi mbahet me datė 29.06.2006 ( e enjte) nė ambientin e Hotelit ”LIRAK” nė Tetovė (Maqedoni) duke filluar nga 15:00.

Pasė promovimit do tė ketė bashkėbisedime dhe koktej rasti me autorin Gjeneral LAMA.

Njekososht do te ju argetoj edhe kėngetari i Mirnjohur Shqiptarė Ilir Shaqiri

Pjesmarrja juaj ėshtė nder dhe respekt i dyanshėm
JU MIRPRESIM...Tetovė
Qeshor 2006


Bordi i Pėrgjithshėm i USSH


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio