Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bileta me te lira avioni: Gjermani- Britani?
Alblord
  Postuar nė: 06.07.2009, 12:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Pershendetje,

Duhet te blej nje bilet aeroplani, per kete weekend, por cmimet ishin shume te larta!

Nese ka ndokush qe din se cila kompani ajrore i ka cmimet me te lira te fluturimeve ne relacionin Gjermani - Britani e Madhe.

Ose nese ndokush din ndonje website, ku mund te blehen biletat.

Ju lutem qe t'i postoni te kjo teme.


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 06.07.2009, 13:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009A po don bilete kthyese a 1 drejtimshe?


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 06.07.2009, 13:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Kthyese, por edhe nese ka bileta te lira nje drejtimshe, tregojeni!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alblord nė 06.07.2009, 13:08


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Fidaim
Postuar nė: 06.07.2009, 13:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009Ok,s'ka problem,do interesohem me sinqeritet dhe seriozitet,enkas per ty!


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 06.07.2009, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (Fidaim @ 06.07.2009, 14:19)
Ok,s'ka problem,do interesohem me sinqeritet dhe seriozitet,enkas per ty!

Shume flm, vella!


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
unlimited
Postuar nė: 06.07.2009, 13:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 314
Antari Nr: 18118
Bashkangjitur: 24.10.2008Alblord po ben shaka mate : ))

te kerkojsh bileta pa specifikme, vec GB DE eshte mision i pamundshme, e di sa aeroporte ka ne keto shtete dhe sa efekt ata mund te ken ne cmimin e biletes?

Nejse mendoj se per vikendin e ardhshem nuk me gjasa te medha te gjesh bilet "te lire" por vlen te provojshe ne easyjet.com----------------------------------------
Enjoying the law of attraction : )
Hakuna matata
PMUsers Website
Top
Fidaim
Postuar nė: 06.07.2009, 14:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1885
Antari Nr: 22565
Bashkangjitur: 13.06.2009http://www.flylowcostairlines.org/low-cost...-flights.html?f[from]=Germany&f[to]=United+Kingdom&f[sub_send]=

Kqyr vlla hallakat qitu n'mujsh me gjet naj sen,se spo di tybe haha! smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Ne bėmė ēdo gjė nė tokė zbukurim tė saj qė Ne t’i testojmė ata qė tė shohim se veprat e kujt janė mė tė mirat. (Sure al-Kahf: 7)
PM
Top
doc
Postuar nė: 06.07.2009, 14:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008per ne bitani nuk e di sakte

bileta prej ne koln ne turqi ndodh qe kushton vetm 29 euro

biletat prej gjermanie jane shume te lira

p.sh koln -prishtine kushton 49 euro


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 06.07.2009, 14:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (doc @ 06.07.2009, 15:10)
per ne bitani nuk e di sakte

bileta prej ne koln ne turqi ndodh qe kushton vetm 29 euro

biletat prej gjermanie jane shume te lira

p.sh koln -prishtine kushton 49 euro

cila kompany?


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 06.07.2009, 14:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (unlimited @ 06.07.2009, 14:45)
Alblord po ben shaka mate : ))

te kerkojsh bileta pa specifikme, vec GB DE eshte mision i pamundshme, e di sa aeroporte ka ne keto shtete dhe sa efekt ata mund te ken ne cmimin e biletes?

Nejse mendoj se per vikendin e ardhshem nuk me gjasa te medha te gjesh bilet "te lire" por vlen te provojshe ne easyjet.com

Honestly, fella!


Prej Berlini deri ne Cardiff, ose Bristol ose London.

Vecse edhe ne easy jet ishin bere helm cmimet!

Thnx 4 ur help!


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 06.07.2009, 15:21
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Alblord
Mendoj qe duhet te kontaktosh ndonje agjensi turistike dhe ata te japin oferta per aviokompani te ndryshme dhe cmimet e tyre.

E di qe Alitalia ka cmime te lira, por nuk di nese kane fluturime nga Shkupi ose Prishtina per ne Gjermani ose Angli.

Megjithate te sugjeroj te kontaktosh Agjensite e udhetimeve.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 06.07.2009, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Prej cilit qytet ne cilin?


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
skystar
Postuar nė: 06.07.2009, 15:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008

----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
ELeksAnder
Postuar nė: 06.07.2009, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1084
Antari Nr: 19256
Bashkangjitur: 01.01.2009Shih ne
lufthansa.de
airberlin.de
tui.de
germanwings.de

Te gjitha kto kompani kane edhe oinline booking. Shpresoj te te kryjn pune.
PM
Top
gardist
Postuar nė: 06.07.2009, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1250
Antari Nr: 9602
Bashkangjitur: 17.09.2007pervec ebookers mos kerko tjeter.
une me kete sherbehem gjithnje.
----------------------------------------
JEZUSI KA THENE: MOS MENDONI SE ERDHA TA BIE PAQEN MBI TOKE. NUK ERDHA TA BIE PAQEN,POR SHPATEN...(Mateu 10/34-36)
PMEmail Poster
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio