Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Bileta me te lira avioni: Gjermani- Britani?
Alblord
Postuar nė: 07.07.2009, 02:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008 Citim (ELeksAnder @ 06.07.2009, 17:00)
Shih ne
lufthansa.de
airberlin.de
tui.de
germanwings.de

Te gjitha kto kompani kane edhe oinline booking. Shpresoj te te kryjn pune.

Fidaim, Doc, Cusack, Embargo, Skystar shume ju flm per infot dhe mundin tuaj.

Nje falenderim te vecant per Eleksander. Shume weblinqe te pershtashme!
smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alblord nė 07.07.2009, 12:28


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
doni4ever
Postuar nė: 07.07.2009, 12:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 762
Antari Nr: 20035
Bashkangjitur: 24.01.2009easyjet.com me kete kam shkuar ne Uk mundohu ta rezervosh bileten 2 ose 3 jav perpara shum me lire eshte :)
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 07.07.2009, 12:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008Flm, Doni4ever!

Une vecse e kreva kete pune!


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
flyalban
Postuar nė: 08.11.2014, 12:23
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 27868
Bashkangjitur: 08.11.2014Bileta te lira dhe cmimet me te mira koheve te fundit prej Italise per ne Tirane po i gjej tek faqja http://fly-albania.net
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio