Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Mundesi punesimi ne Univesitetin Aleksander Moisiu
r.mislimi
Postuar nė: 28.06.2006, 11:32
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Universiteti Aleksander Moisiu hap konkurisn per perzgjedhjen e Stafit Akademik (18 vete). Forma e aplikimit dhe informacione te tjera mund te merren ne faqen e internetit:

http://www.mash.gov.al


Enika Abazi, Ph.D.

Dean
Faculty of Economy and Administration
Aleksander Moisiu University
Durres


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio