Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje nga Preshev
pre_hacker
Postuar nė: 28.06.2006, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006tung tung.Un jam Qamil Rexhepi,nga presheva,student ne UEJL,Fakulttei i CST,Sa per fillim i pata keto fjal
by: pre_hacker


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Njomza_22
Postuar nė: 28.06.2006, 20:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Pershendetje Qamil dhe te deshiroj mirseardhje ne komunitetin studentor, gjithashtu te deshiroj te gjesh vetveten ne faqen studentore dhe te bashkohemi te gjith per nje te ardhme sa me te mire Andaj te uroj cdo te mire ne studime .
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 28.06.2006, 21:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Hacker

mir se erdhe ne token tonde te Tetoves...un e urrej lokalizmin anda po ju them keshtu...dije qe Tetova asht e cdo shqiptari ashtu sic asht edhe Presheva...

kalovshe mir ne Tetove

Suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Blerim
Postuar nė: 29.06.2006, 17:36
Quote Post


Ndihmės webmjeshtėr
*****

Posti: Antarė
Postime: 1117
Antari Nr: 4
Bashkangjitur: 27.11.2004Mirėsevjen..


----------------------------------------
Bal3Dimensional
PMEmail PosterUsers WebsiteMSN
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio