Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Top Modelėt
 
Cilėn e pėlqeni mė shum
Adriana Lima [ 15 ]  [62.50%]
Doutzen Kroes [ 3 ]  [12.50%]
Alessandra Ambrosio [ 2 ]  [8.33%]
Miranda Kerr [ 4 ]  [16.67%]
Gjitėsejt vota: 24
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Art0on
Postuar nė 12.07.2009, 18:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 22779
Bashkangjitur: 03.07.2009Kėtu do tė postojm foto dhe do bisedojm reth kėtyre ėve

1. Adriana Lima
2. Doutzen Kroes
3. Alessandra Ambrosio
4. Miranda Kerr

Foto
--------------------------------------------------------------------------
Adriana Lima
Fotografi e jashtme

Doutzen Kroes
Fotografi e jashtme

Alessandra Ambrosio
Fotografi e jashtme

Miranda Kerr
Fotografi e jashtme
PM
Top
cesc
Postuar nė 12.07.2009, 18:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Doutzen Kroes smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
andy
Postuar nė 12.07.2009, 20:18
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Po sdi per cilen te votoj, krejt te mira jane keta, nejse do votoj per Miranda Kerr.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Embargo
Postuar nė 12.07.2009, 20:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Fotografi e jashtme
Doutzen Kroes
Fotografi e jashtme
Doutzen Kroes
Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Art0on
Postuar nė 12.07.2009, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 22779
Bashkangjitur: 03.07.2009 Citim (andy @ 12.07.2009, 21:18)
Po sdi per cilen te votoj, krejt te mira jane keta, nejse do votoj per Miranda Kerr.

hehe po njeri ske faj krejt te mira jan :P

qe edhe do foto nga Adriana Lima
Fotografi e jashtme Fotografi e jashtme


PM
Top
Art0on
Postuar nė 12.07.2009, 23:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 22779
Bashkangjitur: 03.07.2009Fotografi e jashtme Fotografi e jashtme
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė 12.07.2009, 23:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Kjo Doutzen Kroes eshte me fort smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
mbreti
Postuar nė 12.07.2009, 23:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007Per mu krejt nje eshte. Edhe me sy mshele, me zgjedhe ne mes tyre, nuk me kishte dale kec.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Harith
Postuar nė 12.07.2009, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Spo muj mi nda bre vec hait Adriana se plot shqiptar mendojne qe prejardhjen e kosoves e ka + nashta ka edhe asi qe mendojn qe e ka nai cka fatmir limen smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
mbreti
Postuar nė 13.07.2009, 00:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Harith @ 13.07.2009, 00:46)
Spo muj mi nda bre vec hait Adriana se plot shqiptar mendojne qe prejardhjen e kosoves e ka + nashta ka edhe asi qe mendojn qe e ka nai cka fatmir limen smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

Po jo bre, se nuse serbi ehste ajo.


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Harith
Postuar nė 13.07.2009, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (mbreti @ 13.07.2009, 01:04)
Po jo bre, se nuse serbi ehste ajo.

Plot ma bojshin prejardhjen prej kosove smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Harith
Postuar nė 13.07.2009, 00:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Edhe hic i mir ai shkau burri i adrianes smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
mbreti
Postuar nė 13.07.2009, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4495
Antari Nr: 11904
Bashkangjitur: 11.12.2007 Citim (Harith @ 13.07.2009, 01:08)
Edhe hic i mir ai shkau burri i adrianes smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif smil3dbd4dcd7b9f4.gif

E ku ke pa ti te kete shka te mire dhe shkine te keqe ? smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Gjithcka ne kohe te vet, por pse kalon kohen kot or i uruar.
PMMSN
Top
Cusack
Postuar nė 13.07.2009, 00:40
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Adriana Lima eshte BABA (si thone ka Tetova) smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Shume e bukur eshte dhe ka trup mjaft te bukur!


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
doc
Postuar nė 13.07.2009, 10:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008adriana lima

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio