Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Top Modelėt
 
Cilėn e pėlqeni mė shum
Adriana Lima [ 15 ]  [62.50%]
Doutzen Kroes [ 3 ]  [12.50%]
Alessandra Ambrosio [ 2 ]  [8.33%]
Miranda Kerr [ 4 ]  [16.67%]
Gjitėsejt vota: 24
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Kosowars
Postuar nė 13.07.2009, 11:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008nuk do i ndaj, te gjitha jane top


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
ar2yy
Postuar nė 13.07.2009, 12:17
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008Nuk dija per cilen te votoja, te gjitha bomba.
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė 13.07.2009, 18:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (ar2yy @ 13.07.2009, 13:17)
Nuk dija per cilen te votoja, te gjitha bomba.

Pse a patjeter e kishe te votosh?!


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
andy
Postuar nė 14.07.2009, 15:15
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (shkupjanja @ 13.07.2009, 19:41)
Pse a patjeter e kishe te votosh?!

Vota eshte e drejt e cdo individi, tamam e ka Ar2yy ska dit per te cilen te votoje sepse platformat te gjitha i kan te mira. smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė 14.07.2009, 16:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (doc @ 13.07.2009, 11:14)
adriana lima

Fotografi e jashtme

Shume femer e forte kjo,me pelqen jashte mase dhe nuk po guxoje me mendu se nuk do mundem te e palloje kurre.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Cusack
Postuar nė 14.07.2009, 17:49
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (shkupjanja @ 13.07.2009, 22:11)
Pse a patjeter e kishe te votosh?!

Hahahaha shkupjane... po lere ar2yy e shkrete te votoje smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Une votova! smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė 14.07.2009, 19:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (Cusack @ 14.07.2009, 18:49)
Hahahaha shkupjane... po lere ar2yy e shkrete te votoje smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Une votova! smil3dbd4daabd491.gif

Mos e mbroj! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
Cusack
Postuar nė 14.07.2009, 19:36
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (shkupjanja @ 14.07.2009, 22:41)
Mos e mbroj! smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Po si mos e mbroj - i ke rene ne qafe djalit me kot... smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Le te dije te vleresoje ar2yy (me mire eshte).


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Dredheza
Postuar nė 18.07.2009, 14:42
Quote Post


Įngel rebelde
*****

Posti: Admin
Postime: 15995
Antari Nr: 6
Bashkangjitur: 28.11.2004Fotografi e jashtme

Adriana Lima----------------------------------------
Sic vis pacem, para bellum!

Beneficium accipere libertatem est vendere
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė 18.05.2011, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-E ku jemi tek topmodelet:
-No Coment:

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 18.05.2011, 16:28


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio