Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditelindjen E-Drejta :)
Shqipe1
  Postuar nė: 21.07.2009, 23:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Para 17 vjeteve nje yll i ri ndricoi ne qiell. Nga dashuria e prinderve te tu lindi nje fryt i ri. Ne familjen tende filloi te perkundej nje djep. Atehere ishe e vogel, tash je ne rini.Ta uroj ditelindjen me plot dashuri. Te uroj te kesh shendet, fat dhe lumturi...

Urime ditelindjen motrushe kisss
smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
shkupjanja
Postuar nė: 21.07.2009, 23:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4759
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Urime ditelindjen E-drejta.Rrofsh


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 21.07.2009, 23:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008Kam nje lajm te keq per te te thene: neser, do kesh nje vit me shume ne krahe. E dije?

Urime ditelindja!
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 21.07.2009, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009JU faleminderit shuuum. Me keni emocionuar shum.


smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
BESI_TE
Postuar nė: 21.07.2009, 23:43
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008Urime E-Drejta, Allahu te gezoft me te mirat e kesaj bote dhe te Ahiretit, Amin


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 21.07.2009, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Urime e drejta, urime , ta mbash me krenari kete niknem ne forum


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
lea@
  Postuar nė: 21.07.2009, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1506
Antari Nr: 19899
Bashkangjitur: 20.01.2009sonte E-drejta e ka Ditlindjen urime motrush i gzofsh gjith te mirat e ksaj jete smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Fotografi e jashtme


----------------------------------------
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
!!! Out of Space !!!
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 21.07.2009, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009 Citim (BESI_TE @ 22.07.2009, 00:43)
Urime E-Drejta, Allahu te gezoft me te mirat e kesaj bote dhe te Ahiretit, Amin

Amin InshAll-llah. Gjithashtu edhe juve.


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 21.07.2009, 23:44
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008E Drejta 17 vjet???
U sa e re, lumja ti smil3dbd4d6422f04.gif

Epo te uroj cdo te mire ne jete. Tu plotesofshin te gjithe deshirat.
Urime smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 21.07.2009, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009hahgahhag anubisi-E epo cfar te te boj qe je plak ti. smil3dbd4d4e4c4f2.gif
Ju faleminderit shum Kosowars dhe Anubisi-E


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 21.07.2009, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009Oh faleminderit motrusheee . Sdi cfar te te them zemra jem.


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
Alblord
Postuar nė: 21.07.2009, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3741
Antari Nr: 15225
Bashkangjitur: 28.04.2008smil3dbd4e5e7563a.gif E drejta i befsh 170, dhe secili me i dobishem se tjetri! smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Nothing happens, until I make it happen!
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 21.07.2009, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009ohaa 170 zhdryp pak ma posht ti smil3dbd4e5e7563a.gif . Faleminderit shuuum.


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
INNA
Postuar nė: 21.07.2009, 23:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3188
Antari Nr: 16760
Bashkangjitur: 10.08.2008Happy B-Day motrushe


hė 17 copa i paske bo edhe ti a eh tasht e tutje dad mem thirr a nite se ma e vogel se un koke hahahahha
PM
Top
lea@
Postuar nė: 21.07.2009, 23:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1506
Antari Nr: 19899
Bashkangjitur: 20.01.2009 Citim (E-drejta @ 22.07.2009, 00:47)
Oh faleminderit motrusheee . Sdi cfar te te them zemra jem.

jo motrushe asgje mos thuaj urime ditlindja ty dhe gjith te mira ne jet i takofsh smil3dbd4e398ff7b.gif

p.s kerkoj nga stafi ti bashkojn temat


----------------------------------------
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
!!! Out of Space !!!
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio