Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Pse po deshton kryesia e Parlamentit tė Studentėve, PS-UP
Trimi
Postuar nė: 01.07.2006, 18:26
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 40
Antari Nr: 541
Bashkangjitur: 23.02.2006Pse po deshton kryesia e Parlamentit tė Studentėve
tė UP-sė
Parlamenti i Studentėve i themeluar nė marsė tė 2006 nga organizatatė studentore fituese nė zgjedhejt e Studentėve:UPS-UP, USSH, UPSK, LSR, ORS, PS, ku u zgjodhe edhe kryesiaja e Parlamentit tė Studentėve nė mbledhejn e parė tė formimit tė PS.
Nga kjo mbledhej dulen figurat mė tė dobta tė Universitetit tė Prishtines nė ball tė Parlamentit tė Studentėve PS ku nje kryesi total e deshtuar ma heret nje kryesi e politizuar ne thelbė dhe nje kryesi e veteranve te Studentve.
Athua vall nuk kishte tejter....!
Qė nga themelimi i Parlamentit tė Studentve kryesia e PS e themeluar nga Organizatat UPS-UP, UPSK dhe PS-ja nuk ralizuan te pakten nje projekt sado te vogel.

Po pse jan ne krye keta te deshtuar.....!
Pse nuk u ralizua as edhe nje projekt sado i vogel nga UPS-UP dhe UPSK.....!
Pse deshtoj kryesia e Parlamentit , dhe ende e mban detyren..
PM
Top
aristoteli
Postuar nė: 02.07.2006, 21:02
Quote Post


voglushi i madh
*****

Posti: Antarė
Postime: 268
Antari Nr: 1010
Bashkangjitur: 12.04.2006Tani ne kohen e personave me te fuqishim do te jete keshtu sepse fuqia fizike mund ate intelektuale dhe ndodhin trazira tek ne si popull por shpresojm se do te ndryshojm ka vitet 2020 andaj mos merzitemi fare per kto ngjarje dhe per deshtime te tilla.----------------------------------------
Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka asnjė rėndėsi, se nė mungesė pranoj edhe tė rrahin
PM
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 03.07.2006, 10:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006Si pse fitoj???
Per te fituar diskush ,dikush tjeter duhet ta zgjedh.Andaj me siguri elektorati ka qene strukture jo e plote qe ka zgjedh nje strukture te gabuar.
Keshtu mendoj ndoshta dhe mund te gaboj!!!Show some respect


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Lediani
Postuar nė: 13.07.2006, 11:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Hmmmm...ndoshta nuk ane ne gjendje te udheheqin kete institucion
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio