Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) 1 [2]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Drita e diellit demton inteligjencen
Sybella
Postuar nė: 01.08.2009, 20:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Harrova te permendi se farat e kungullit ulin holesterolin ne gjak si dhe rregullojne qarkullimin e gjakut.

P.S. Dikush do te those se farat jane yndyrore, por kemi acide te ngopura dhe te pangopura yndyrore. Acidet e pangopura yndyrore, qe perfshihen ne farat e kungullit, jane ato te mirat, pra qe e ulin nivelin e holest.ne gjak.


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 01.08.2009, 21:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009Drita e diellit demton inteligjencen....

Mire e kam qe nuk ri shum ne diell smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


PS.:Po cfar ndodh me ata njerez qe jetojn neper vende te nxehta smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gif


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
packs
Postuar nė: 01.08.2009, 22:12
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Sybella
te falenderoj shume per ato qe tregove . Me te vertete paska shume dobi prej kungullit ( edhe pse nuk me pelqejne shume ) megjithate paska mjaft arsye per me ngrene . Kur kishe thene ne nje replike qe sheron disa semundje mu duk interesante se nuk e kisha degjuar ndonjehere , por pergjate asaj qe lexova tani u binda .Te falenderoj smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Njona_GV
Postuar nė: 02.08.2009, 12:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1624
Antari Nr: 23069
Bashkangjitur: 01.08.2009Selamm.. Qka nuk degjon njeri ne dit te sodit!!!!!!! Edhe ket e mora vesht!!! :))


----------------------------------------
- Find someone who can change your life .. not just your relationship status .
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 03.08.2009, 03:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008 Citim (packs @ 01.08.2009, 23:12)
Sybella
te falenderoj shume per ato qe tregove . Me te vertete paska shume dobi prej kungullit ( edhe pse nuk me pelqejne shume ) megjithate paska mjaft arsye per me ngrene . Kur kishe thene ne nje replike qe sheron disa semundje mu duk interesante se nuk e kisha degjuar ndonjehere , por pergjate asaj qe lexova tani u binda .Te falenderoj smil3dbd4e5e7563a.gif

S'ka perse! smil3dbd4d6422f04.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Hope
Postuar nė: 07.08.2009, 20:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 711
Antari Nr: 15482
Bashkangjitur: 12.05.2008mua edhe pa diell me demtohet inteligjenca smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Trembu ati qe ska cfare te humbe!


_____Me, Myself and I_____
PM
Top
PIRANAS
Postuar nė: 22.10.2009, 16:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 271
Antari Nr: 23412
Bashkangjitur: 14.09.2009Cka e kisha pi ni Coca-cola .

Kush pom qaros se skom as ni lek n'xhep.
Cfare informacione po degjoj phaaaaaa.......

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PIRANAS nė 22.10.2009, 16:29


----------------------------------------
Mu kon ''QEL'' me ''FRIZUR'' s'un bohesh.

Peshk me dhemb, mish-ngrenes.
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio