Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (33) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Anagrame- Gjej fjalėn e saktė!
LADY....GV
Postuar nė: 30.07.2009, 20:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009Te nderuar antar/e te forumit,po filloj nje loje te re eshte e thjeshte, qellimi i kesaj loje eshte qe te gjeni fjaline e plote qe e jep antari meparshem psh.:

ETPENCOK - KONCEPTE

Loja eshte e thjeshte dhe shpresoj se e kuptoni smil3dbd4d6422f04.gif

Pra filloj un e para...tnetdueSt -


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 30.07.2009, 20:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009studentet

prizer??


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
jetah
Postuar nė: 30.07.2009, 21:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (hornets @ 30.07.2009, 21:07)
studentet

prizer??

repriz ?? smil3dbd4e29bbcc7.gif smil3dbd4e29bbcc7.gifqasihpier ??


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
the_undead
Postuar nė: 30.07.2009, 21:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009shqiperia ?! smil3dbd4e398ff7b.gifgartjeiad ??


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 01.08.2009, 00:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (the_undead @ 30.07.2009, 22:31)
shqiperia ?! smil3dbd4e398ff7b.gifgartjeiad ??

ndihmona pasi nukl ka pergjigje. shkruaje shkronjen e pare me te madhe se me dit nga tia fillojme ose trego qka ka te beje


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 01.08.2009, 10:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (the_undead @ 30.07.2009, 22:31)
gartjeiad ??

tragjedia! smil3dbd4e398ff7b.gif


sivtkait


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
cinderella
Postuar nė: 01.08.2009, 12:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 703
Antari Nr: 21995
Bashkangjitur: 03.04.2009 Citim (er-rruh @ 01.08.2009, 11:59)
tragjedia!  smil3dbd4e398ff7b.gif


sivtkait

A spate deni fjal pak ma ndryshe err-rruh smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga cinderella nė 01.08.2009, 13:01


----------------------------------------
Me mire qe njerezit nuk i bren ndegjegja, se kushedi sa skelete do shihnim neper rruge..
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 01.08.2009, 13:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (cinderella @ 01.08.2009, 13:53)
A spate deni fjal pak ma ndryshe err-rruh smil3dbd4e5e7563a.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif nauk skisha fjal tjeter po haj xhije mi shaume e let oshte

ce 1 ndihm

fillon me shkronjen A


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 01.08.2009, 15:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009 Citim (er-rruh @ 01.08.2009, 11:59)
tragjedia! smil3dbd4e398ff7b.gif


sivtkait

Aktivist


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 01.08.2009, 15:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009oftsontize


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 01.08.2009, 20:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009 Citim (E-drejta @ 01.08.2009, 16:25)
oftsontize

Fotosintez smil3dbd4d6422f04.gif


jememarFyr

Qe te kemi pak me te leht ne gjetjen e fjalive me mire eshte qe shkronja e pare te jet me te medha.....


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
jetah
Postuar nė: 01.08.2009, 21:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (LADY....GV @ 01.08.2009, 21:52)
Fotosintez smil3dbd4d6422f04.gif


jememarFyr

Qe te kemi pak me te leht ne gjetjen e fjalive me mire eshte qe shkronja e pare te jet me te medha.....

Frymemarje !
odtaKanmn ??


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Harith
Postuar nė: 01.08.2009, 22:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (jetah @ 01.08.2009, 22:53)
Frymemarje !
odtaKanmn ??

Komandant???


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Hornets
Postuar nė: 01.08.2009, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009
nora ndihol


eshte nje personalitet?


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 01.08.2009, 23:51
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (hornets @ 02.08.2009, 01:49)
nora ndihol


eshte nje personalitet?

S'eshte dashur ta ndash se nje emer ka ky - jo dy:

Pergjigja eshte: Ronaldinho

Fjala: lloknort


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top

Topic Options Faqe: (33) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio