Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (33) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Anagrame- Gjej fjalėn e saktė!
Hornets
Postuar nė: 02.08.2009, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009 Citim (Cusack @ 02.08.2009, 00:51)
S'eshte dashur ta ndash se nje emer ka ky - jo dy:

Pergjigja eshte: Ronaldinho

Fjala: lloknort

ehh po ishte shume e lehte


a eshte pergjigja: KONTROLL


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.08.2009, 01:46
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (hornets @ 02.08.2009, 04:45)
ehh po ishte shume e lehte


a eshte pergjigja: KONTROLL

Sakte!

fiskracia


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 02.08.2009, 15:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009 Citim (Cusack @ 02.08.2009, 02:46)
Sakte!

fiskracia

Sakrifica ..


tuzatRel


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 02.08.2009, 15:51
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Rezultat

belusAto


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 02.08.2009, 15:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009Absolute

sraQheka


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
LADY....GV
Postuar nė: 02.08.2009, 16:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 878
Antari Nr: 19383
Bashkangjitur: 08.01.2009Qesharak

patimSki


----------------------------------------
>Tri detyrat mė tė rėnda tė kėsaj bote janė: ta shpėrblesh urrejtjen me dashuri, pranimi i tė pamundshmės dhe thėnia-unė isha gabim.<
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 03.08.2009, 08:08
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Simpatik

rastutata


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
E-drejta
Postuar nė: 03.08.2009, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 430
Antari Nr: 19542
Bashkangjitur: 13.01.2009Tastatura

tpSzėhai


----------------------------------------
All-llahu njeriut i ka dhene nje goje dhe dy veshe,prandaj duhet nje here te flase e dy here te degjoje..
PM
Top
jetah
Postuar nė: 03.08.2009, 13:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3359
Antari Nr: 19363
Bashkangjitur: 07.01.2009 Citim (E-drejta @ 03.08.2009, 14:11)
Tastatura

tpSzėhai

Shtėpiza ?!sjirtaroGak ??


----------------------------------------
"Edhe tradhtaret e duan Atdheun,sepse ju duhet per ta shitur"

Don't call me fyrom call me ILIRIDA
PMEmail PosterUsers Website
Top
Cusack
Postuar nė: 03.08.2009, 14:00
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (jetah @ 03.08.2009, 16:54)
Shtėpiza ?!sjirtaroGak ??

Eshte fjala Gjirokastra

Ju lutem kini parasysh qe ne shqip germat GJ, TH, SH, RR, DH, LL, NJ, XH dhe ZH shkruhen bashke, prandaj duhet dhene keto fjale te jene prane njera tjetres (p.sh GJirokastra, SHtepiza, qeSHarak, etj.

Gjeni kete: siksomo


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 03.08.2009, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008Kosmosi


ėshdmnėk


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 03.08.2009, 17:03
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006 Citim (er-rruh @ 03.08.2009, 20:22)
Kosmosi


ėshdmnėk

Kėndshėm

ndirfaltė


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 03.08.2009, 17:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Cusack @ 03.08.2009, 18:03)
Kėndshėm

ndirfaltė

trėndafil


metomnun


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 03.08.2009, 17:12
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Monument

energjencako----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 03.08.2009, 17:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Cusack @ 03.08.2009, 18:12)
Monument

energjencako

kancerogjen


rmarieak

Ky postim ėshtė ndryshuar nga er-rruh nė 03.08.2009, 17:15


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top

Topic Options Faqe: (33) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio