Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Enver Hasani, eshte zgjidhja e e mire per rektor?
BESI_dr
Postuar nė: 02.07.2006, 21:29
Quote Post


Bashkpuntorė
****

Posti: Antarė
Postime: 47
Antari Nr: 468
Bashkangjitur: 17.01.2006Para tre ditesh eshte vene ne krye te Universitetit te Prishtines njohesi i mire i se drejtes nderkombetare dhe politikologu i shquar kosovare, Enver Hasani. Ai i ka sfiduar 9 kunderkandidate, ne gare per rektor te UP-se, ndersa nuk ka pase asnje kunder reagim nga askush per zgjedhjen e tij.
Ministri Veliu i ka uruar menjehere, sic i ka uruar edhe ish-rektori Arsim Bajrami, zgjedhja e se cilit ishte kritikuar nga vet Hasani.
Cfare mendoni per zgjedhjen e tij rektor i UP-se. A do te ia arrij qe ta kthej rendin dhe rregullin ne UP, apo ate qe ka premtuar, "T'IA KTHEJE UNIVERSITETIT TE PRISHTINES REPUTACIONIN E HUMBUR"?.
PMEmail PosterUsers Website
Top
r.mislimi
Postuar nė: 02.07.2006, 21:41
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Cdo person i cili fiton eshte nje nder meritat e tije per ti bindur te tjeret se e meriton, mirpo se a do te kthej universitetin si Universitete Evropiane duhet nje analize me e thelle lidhur me kete.
Personalisht nuk e njoh z. Rektor dhe njerzit qe flasin shume punojn pake andaj me ka humbur besimi te ata qe flasin se do te ndryshojn shume gjera, mirpo jame optimist se do te ndryshoje dhe do te kete nje pamje ashtu sic e meriton te jete nje Universitet.

I Deshirojm pune te palodheshme Rektorit dhe me large politikaneve.


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Lediani
Postuar nė: 13.07.2006, 11:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006prap, as ky nuk do jete i hajrit
PM
Top
preglli
Postuar nė: 13.07.2006, 12:36
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 38
Antari Nr: 1078
Bashkangjitur: 27.04.2006 Citim (Lediani @ 13.07.2006, 11:31)
prap, as ky nuk do jete i hajrit

Me energji negative kurre nuk do te perparojme.
Do te gezohem nje dite kur Shqiptaret ne vend te pesimizmit (shpeshhere te pabaze) te vazhdueshem do te vendosin te japin kontributin e tyre drejt permiresimit te gjerave ne te gjitha fushat e jetes.
THINK POSITIVE!!! smil3dbd4d6422f04.gif
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio