Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ne Usht Serish Dokumentet Origjinale
Njomza_22
Postuar nė: 22.02.2006, 14:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Pas shum viteve te studimet ne USHT kerkojn dokumentet origjinale:
Deftesat, Nenshtetesin, Certifikt te lindjes dhe Diplome origjinal, kjo ndodh vetem ne Universitetin e Tetoves, arsyjet ende te pa konformuara a mendoni se kjo eshte nje menyre e nxjerjes ne shesh per falsifkim ?
Ku dihet se jave me pare ndodhi nje gje e till ku sekretareshen e rektorit e kapen me falsifkim te diplomave ?
PM
Top
psikologu
Postuar nė: 22.02.2006, 17:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 531
Bashkangjitur: 20.02.2006Sepse kan hy student pa kry shkollen e mesme, dmth me deftesa fallc dhe diploma tani e e kan kuptuar kete problem i gjith Universiteti .. Kjo eshte pse i kerkojn prap dokumentet
PM
Top
Mysafir
Postuar nė: 23.02.2006, 01:17
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Mysafirė
Postime: 0
Antari Nr: 1023
Bashkangjitur: --Nuk eshte vetem ay problem, ka edhe shume te tjera.

Sic kam degjuare nga nje e punesuare si profesoresh e cila jep mesim ne USHT, nje pjese jo e vogel e profesoreve ne USHT jane me tituj te mblere ne Prishtine dhe Tirane. Mbrenda nate u bene me tituj Magistra dhe Doktore shkence kur dijet se sa kohe duhet te meren keto tituj. Ka shume shqiptare ne Maqedoni te cilit i kane mare me nder keto tituj por e keqja qendron ne ate se keta nuk jane anetare te familjeve te "medha" qe "sundojne" ne maqedoni.

Le ti shekoje USHT-ja edhe nje here keto tituj dhe do binden vete se sa Magistra dhe Doktore Shkencas kane.
PM
Top
Mysafir
Postuar nė: 23.02.2006, 21:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Mysafirė
Postime: 0
Antari Nr: 1023
Bashkangjitur: --Ne shqiperi ishin registruar pa kry fakultetin dhe tani kan krijuar probleme edhe ne shtet fqinje nga shkaku se kan bere shum falsifikime ne UT andaj nga fillimi i kerkojn dokumentet origjinale
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio