Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Pershendetje edhe nga une, Shkelchimi
Shkelchim
Postuar nė: 11.07.2006, 21:03
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 7
Antari Nr: 1689
Bashkangjitur: 11.07.2006Pra edhe une jam anetar i ri ketu dhe shfrytezoj rastin t'iu pershendes te gjitheve. Shpresoj se do te kalojme mire ketu, ciao...
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 11.07.2006, 21:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Pershendetje, Cdo antar qe shkruan ne prezantime asnjeri nuk tregon per veten se kush eshte.. do te ishte mire te thoni dicka per veten te njihemi me mire, sidoqoft te uroj te ia kalosh sa ma mire ne mesin e studenteve shqiptare mbare botes.
PM
Top
Lediani
Postuar nė: 13.07.2006, 11:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 165
Antari Nr: 592
Bashkangjitur: 31.03.2006Ja Njomza sa goc e zgjuar, te gjithe qe shkruajne thote nuk prezantohen,ose regjostrohen me Nick Name/
Ashtu eshte me lale, ske ca i ben, ja une PSH, me emrin tim jam fut....ngaqe jam transparent.hahahaah.
I pershendes te gjithe ata qe jane me emrat e tyre origjinal, sic i kan ne pasaporta.
Kurse ju te tjeret qe si keni emrat e vertete, Ngrohuni ne Djell.
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio