Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Me ane te luftes a u arrit ajo cka u prit prej saj
error
Postuar nė: 13.07.2006, 14:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 192
Antari Nr: 1032
Bashkangjitur: 16.04.2006



Mendoj se shqiptaret po te kishin vazhduar trendin e reformave sikur filloi ne vitin 1998-2002, do te kishin mundur qe te fitojne me shume te drejta se sa jane arritur me ane te luftes. Lufta ne Maqedoni u be si u be por rezultatet e saj jane katastrofale dhe te padiskutueshme.


----------------------------------------
Po vjen era tradheti........ nga disa si smith, tony.....
PM
Top
florint
  Postuar nė: 13.07.2006, 17:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 1274
Bashkangjitur: 23.06.2006




RESPEKT
PM
Top
klanizemunit
Postuar nė: 13.07.2006, 18:15
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006



normal se esht e vertet se keta reforma qe u ben pas luftes do te beheshin edhe pa luft po r luften e perdoren tradhetaret e popullit vetem per karrik se ata kishin luftuar per te formuar parti e jo luft per popullin shqiptar ....
PMMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 14.07.2006, 11:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006



o klanizemunit

nuk e di kush je kuptohet por si kjo parti si ajo qe ishte para 2002 te njejtat perne berllog jan.............deri sa behet kompromis per te mbetur ne rroberi ska gje prej tyre jo


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
klanizemunit
Postuar nė: 14.07.2006, 14:02
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006



e di valla por deri sa nuk behen te gjith sikur nje nuk ka hajr per shqiptaret asnjeher por ashtu nuk bohen asnjeher se kryetar dojn te jen te gjith e shqiptari piken e dobet e ka karriken e per ket arsye gjdo her do te hjekim ne shqiptasret ne maqedoni
PMMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 15.07.2006, 09:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006



vetem me menyren e Skenderbeut mundemi me u ba bashk e ajo asht martesat mes vendeve te ndryshme mes shqiptarve


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 18.07.2006, 18:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006



Koleg mos tallesh????????????????????
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 19.07.2006, 11:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006



aspak


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 19.07.2006, 14:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006



A te duket e logjikshme nje gje e tille????????
PM
Top
shari
Postuar nė: 16.08.2006, 13:27
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 29
Antari Nr: 2001
Bashkangjitur: 05.08.2006



happy_soldier
ja ke qellu se se par duhet me be bashkim shpirtro
mes vendeve shqiptare e me pas vin gjerat tjera
te lumt ja ke qellu
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 16.08.2006, 14:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006



Me Luft u arit gjithcka dhe nuk u arit asgje.
PM
Top
blerim-blero
Postuar nė: 16.08.2006, 19:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006



Pershendetje

Kolege Njomza_22,nuk po te kuptoj ,,Me Luft u arit gjithcka dhe nuk u arit asgje"
ose e ke pat ndermend me e formulu pak ma ndryshe ket fjali apo keshtu po me duket mu...




KILLER


----------------------------------------
[COLOR=blue][COLOR=blue]
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
blerim-blero
Postuar nė: 16.08.2006, 19:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 296
Antari Nr: 1768
Bashkangjitur: 18.07.2006



Duhet me pat parasysh kolege se ,,Shqipetaret ne lufta gjithmone jane ngadhnjimtare mirpo kur vjen puna e tryezes si cdo here humbes"
dmth tash duhet me u pregadit per tryeze e jo me per arme




KILLER


----------------------------------------
[COLOR=blue][COLOR=blue]
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
klanizemunit
Postuar nė: 16.08.2006, 20:43
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006



Shum e leht po te duket bre Blerim-blero edhe Ali Ahmeti e shum te tjer kan qen njerezit me besnik te popullit mirpo me te vjetrit thojn "Parja e qon edhe ujtin perpjet" e esht shum zor mew gjet at Shqipetar qe nuk e len popullin per pare ata te cilet ishin u vran pas lufte mirpo e them edhe ket se nje komandant i UCK-se ne Kosov ne UCPMB dhe ne UCK-ne e Maqedonis ka then edhe pse ne gjith lufterat e Shqiptareve kan vdekur shum heronj te medhenj mirpo gjdo luft tjeter qe esht bere ka pas heronj edhe me te medhenj dhe keshtu gjithmon nena shqiptare do te lind heronj







BODYGUARD
PMMSN
Top
X-Treme
Postuar nė: 21.09.2006, 10:41
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 9
Antari Nr: 2802
Bashkangjitur: 17.09.2006



Lufta i pershpejtoi shume procese mirepo nuk arriti ate qe e kishte synim dhe ate qe ne si popull e prisnim..
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio