Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Praktika tek Gjykata Kushtetuese
r.mislimi
Postuar nė: 19.07.2006, 20:56
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Gjykata Kushtetuese kerkon ne kuader te projektit "Praktika
2006" 2 praktikante te cilet studiojne ne nje universitet te huaj
ne degen Juridik. Gjithashtu Instituti i Studimeve Bashkekohore kerkon
ne kuader te projektit "Praktika 2006" 6 praktikante te degeve Ekonomi,
Administrim Publik,
Shkenca Politike dhe Juridik.Pershkrimin e praktikave si dhe formularin
e
aplikimit do ta gjeni online tek faqja e projektit:

http://www.praktika-online.com


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio