Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> "A DO VINI PAS IFTARIT NE TEATER", MENYRA ME E MIRE PER TU RELAKSUAR
 
"A DO VINI PAS IFTARIT NE TEATERIN E TETOVES" ?
PO ? [ 2 ]  [11.76%]
JO ? [ 10 ]  [58.82%]
NDOSHTA ? [ 4 ]  [23.53%]
NUK SHKOJ NE TEATER ? [ 1 ]  [5.88%]
Gjitėsejt vota: 17
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
elmir
Postuar nė 27.08.2009, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005TE EJNTEN ME 03.09.2009, NE ORA 20:00, NE TEATRIN E TETOVES DO TE SHFAQET KOMEDIA "HAMLETI NE TEATRIN TONE"

AUTOR:IVO BRESHAN, ADAPTIMI: JAHI JAHIU, REGJIA: AGIM SELIMI, KOMPOZIMI: AGRON SHALA.

LUAJNE: PETRIT NEZIRI, MUZAFER ETEMI, ALTRIM MAMUTI, BURHAN AMITI, ELMIR SEJFULLAI, NAIME AZI, MIRADIJE OSMANI, ALI QERIMI, BLERIM ISMANI, SAMI MUSTAFA, ARGJEND HASANI DHE BEKIM JAHIU

MIRE SE VINI


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Shqipe1
Postuar nė 27.08.2009, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Po kysmet do vi prap ta shof reprizen, pasi qe me ka pelqy shume komedia "Hamleti ne teatrin tone: smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Besir.B
  Postuar nė 27.08.2009, 16:04
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009Per vec "Albanicum"-it si shfaqje me nje regji, tekst, skenar dhe koreografi fantasitke, nuk me pelqejne shfaqet ne Teatrin e Tetoves.

Teatri eshte si dashuria - Nuk duhet te lus, por duhet te vije vet ne shprehje.

Profesionalizmi do ti ofroj vet njerzit, por kutpohet gradualisht. Se dhe ne shfaqjen si "Albanicum" nuk kishte publik, por njerzit mė ju perceptojne si te dobet, prandaj ju duhet edhe shume pune per te fituar vemendjen e masės.----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
elmir
Postuar nė 27.08.2009, 16:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005Besir e ke gabim nese mendon se me keto shkrime une luti qe te vihet ne teater. Thjesht e ndjej per obligim qe te informoj anetaret e ketij forumi per aktivitetet e teatrit.

Sa i perket kualitetit, une theras ata te cilet mendojne se ia vlene qe te vijne ne kete teater, sa per ty, ishalla vijne kohera te reja kur edhe ti do te mund te kenaqesh me teater, duke hy me pa shfaqe pa paragjykime.

Falemenderit.


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Myself
Postuar nė 27.08.2009, 16:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 601
Antari Nr: 23199
Bashkangjitur: 19.08.2009Ndoshta do vi.


----------------------------------------
"Down to you"
PM
Top
want3d
Postuar nė 27.08.2009, 16:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007mas iftarit do te shkoj ne teravi, edheashtu nuk e kom qef Omletin, se sma kana hic :P


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TikTak
Postuar nė 27.08.2009, 17:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 304
Antari Nr: 21495
Bashkangjitur: 05.03.2009a falet taravija ne teater ?
si mos falet hic nuk vij...ma mire pa mu...
PM
Top
plyna
Postuar nė 27.08.2009, 17:29
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 19535
Bashkangjitur: 13.01.2009Tung Elmir te pershendes ,me vjen shum mir qe ka aktivitet ne teatrin tone ,uroj qe te shfaqen shfaqje sa me te mira ,un do kisha ardhur me gjithe shpirt sepse zemra ime kenaqet vetem ateher kur e sheh skenen ku kam luajtur edhe une dikur ,po qe me keqaedhje e them se ka kohe qe nuk kam luajtur sepse mora rrugen e mergimit ika shum large teatrit ,shokeve dhe shoqeve.Gjithsesi edhe njeher une ju uroj nga zemra per hapjen e nje teatri qe Tetoves i jesht dashur kah moti ta kete ,por me ne fund ia arritem qellimit e hapem!DHe ta gezojme qe te gjithe !Naten e mir nga une.
PM
Top
Cusack
Postuar nė 27.08.2009, 19:30
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Do kisha ardhe po jam larg bre Elmir.
Hajt se kismet takohemi pas Bajramit e pime nje kafe.

Nje shok smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
elmir
Postuar nė 28.08.2009, 15:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005 Citim (Cusack @ 27.08.2009, 20:30)
Do kisha ardhe po jam larg bre Elmir.
Hajt se kismet takohemi pas Bajramit e pime nje kafe.

Nje shok smil3dbd4e398ff7b.gif

Me vjen keq qe ke shpreh interesim e nuk do mund te vish. Ishalla ndonje here tjeter ke mudnesi.


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio