Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka Bejn Studentet E Transferuar Ne Shkup
Njomza_22
Postuar nė: 22.02.2006, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Me interson cka bejn ata qe u transferuan ne Universitetin e Kiril e Metodi ne SHkup a i shohen me nje sy tjeter ende profesoret maqedons Shqiptaret
Dhe a i kan pranuar te gjitha provimet qe i kan dhene ne UT ?
PM
Top
didi
Postuar nė: 01.03.2006, 17:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 87
Antari Nr: 27
Bashkangjitur: 01.12.2004hmmmm sa u perket profesorve nuk do jepja ndonje koment, Por per provimet e di qe sjua kan pranuar shumicen e provimeve qe kan dhen ktu ... JAn ne gjendje te mjerushme shumica qe kan ber transfer ne shkup :(


----------------------------------------
Neser rezikon ke gjasa te humbasesh, e nese nuk rezikon i humbur je ..!!
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio