Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sa do ta kishit perkrah nje luft tash ne FYROM.
Terroristi
Postuar nė: 29.07.2006, 02:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Po qe nisi nje luft ne maqedoni arsyet e te ciles dihen se cdo her luften na inponon tjeter kush edhe pse themi se ne kem ata te cilet e nisem e nisem se ishmi me budalla se te tjeret dikush qe don te nxis luft ne ballkan nuk ka nevoi ti sakrifikloi njerzit e vet sepse zarmi i ballkanit jan shqiptaret.

Si do ta kishit prit nje luft te inponur nga dikush a do ta kishit poerkrah she a do te ishit rradhitur edhe ju bashk me ata djem te rinj qe do te dilnin.

Ne rast se e perkrahni pse po e perkrahni dhe ne te kunderten pse nuk e perkrahni.


Pershendetje.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 29.07.2006, 09:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Terroristi

Shqiptaret cdo here kane bere lufte mbrojtese dhe clirimtare e jo grabitqare dhe neve na vendohen kushte si GJermanise qe i nisi dy lufta boterrore....kjo eshte padrejtis kuptohet e sa per ate se a do shkoj ne lufte dikush te jeni te bindur se ata qe shkuan per ideal ata do shkojne serish dhe ata serish do mbeten pa pune serish do i lene ruges serish ata qe do mbeten invalid do mbeten pa ndihme pa perkujdesje por ata qe shkojne per ideal ata nuk shkojne me pretendimin qe pas perfundimit te kene perfitime por ata e bejne ate pune vetem per popullin e ky qe e ke vendu ne foto ka qene nje nga ata qe ka shkuar per ideal e jo per karrige....po ta shohes incizimin e tij me 5 plage te renda ne trup do shohesh se si te ngrihen floket perpjete...


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 29.07.2006, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006Te luftosh per ideal eshte mire,mirpo te luftosh qe dikush tjeter te ulet ne karike eshte tmer qe momentalisht e perjetojme.Cdo kush do te luftonte per ceshtjen kombtare te jeni te sigurt.Mirpo morali njerezve eshte i dobet keshtu qe per nje lufte nuk ma mer mendja se do te ndodhe,e mos i permendi nderkombetaret.
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 29.07.2006, 17:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006 Citim (Happy_Soldier @ 29.07.2006, 09:07)
Terroristi

Shqiptaret cdo here kane bere lufte mbrojtese dhe clirimtare e jo grabitqare dhe neve na vendohen kushte si GJermanise qe i nisi dy lufta boterrore....kjo eshte padrejtis kuptohet e sa per ate se a do shkoj ne lufte dikush te jeni te bindur se ata qe shkuan per ideal ata do shkojne serish dhe ata serish do mbeten pa pune serish do i lene ruges serish ata qe do mbeten invalid do mbeten pa ndihme pa perkujdesje por ata qe shkojne per ideal ata nuk shkojne me pretendimin qe pas perfundimit te kene perfitime por ata e bejne ate pune vetem per popullin e ky qe e ke vendu ne foto ka qene nje nga ata qe ka shkuar per ideal e jo per karrige....po ta shohes incizimin e tij me 5 plage te renda ne trup do shohesh se si te ngrihen floket perpjete...

Heppy_Soldier.Te pershendes per ket replikdhe te them se ja ke qellu fort valla,tash per tash nuk kam koment per ket tekst se shum mir e kishe than po foton qe kam vnu aty e kam vnu se jam kan ushtar nen komanden e tij dhe jam krenar qe kisha pasur nje komandant si ai te cilin nuk e kishmi dit ku sot po ja shohim veprat dhe guximin te cilin e kish pas,ku tash pas pes jetve dikuj nuk asht ka i intereson per familjen e tij kjo nuk asht fer kshtu dikush duhet me iu ndihmu dhe dihet kush mos te rin te shetit anej knej se duhet me punu me shum per kta qe ran dhe familjet e tyre.LAVDI DĖSHMORVE TĖ KOMBIT...........Amanetin e tyre ne tė gjallit duhet me dėrgu deri nė fund.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
delicious_as_me
Postuar nė: 29.07.2006, 21:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 132
Antari Nr: 1111
Bashkangjitur: 04.05.2006LAVDI DĖSHMORVE TĖ KOMBIT...........Amanetin e tyre ne tė gjallit duhet me dėrgu deri nė fund


LAVDI TERRORIST DESHMOREVE ,AMANETIN DUHET TA DEGOJM NE VEND ME PUNE JO ME LUFT TJETER,KAM SHUME FRIKE SE DO TE HUMBET AMANETI ATEHERE NE PLUHURIN E PO ASAJ LUFTE....

show some respect


----------------------------------------
???
PMYahoo
Top
Terroristi
Postuar nė: 30.07.2006, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006 Citim (lionela @ 29.07.2006, 21:04)
LAVDI DĖSHMORVE TĖ KOMBIT...........Amanetin e tyre ne tė gjallit duhet me dėrgu deri nė fund


LAVDI TERRORIST DESHMOREVE ,AMANETIN DUHET TA DEGOJM NE VEND ME PUNE JO ME LUFT TJETER,KAM SHUME FRIKE SE DO TE HUMBET AMANETI ATEHERE NE PLUHURIN E PO ASAJ LUFTE....

show some respect

Ashtu mendon ty LIONELA por ne rast se edhe dikush si ti e mendon nje gje te till dije se kur nuk mund me u humb amaneti i tyre dhe amaneti i tyre asht me nejt me afer pushkes ata te cilet u betuan per clirimine trojeve shqiptare dhe e nalen luften per tu ber partiasha si ata te KOSOVES ashtu edhe ata te FYROM-it meti Mitrovica nen Serbi Presheva pa te drejta njejt si FYROM-i.Nuk jan krejt senet njejt LIONELA shihi senet pak me larg jo aq afer se qorohesh.

Pershendetje SHIK agjent.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 30.07.2006, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006Lionela

Ne 3000 vjetet e fundit shqiptaret kane bere 2600 vjet lufte dhe te jeshe e bindur se do bejene serish sepse asnjeher nuk kane qene rehat dhe nuk jane pajtuar me rroberi e pra Lionela ne ne Rroberi jemi sado qe ju qe jeni femra nuk e ndjeni dhe aq sepse ne shqiptaret pak a shum edhe grate tona si rrobe i mbajm ne shpi....

lexoja ne nje reviste ALBANICA shkrime per Iliret neper vite nga prejardhja e kendje dhe po ta gjejsh kete reviste bleje e do shohesh qe dikur ne kohrat e mocme dhe me vone ne kohen osmane ne Stamboll e ne vende tjera ku jane blere skllav nuk ke mund te gjejsh nje shqiptar sepse (sic thot ne kete reviste) shqiptaret jane hedhur nga qerja ne humnere e me shume e kane dashtur vdekjen se skllaverine...

suksese


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
ENVER HOXHA
Postuar nė: 30.07.2006, 15:52
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 5
Antari Nr: 1905
Bashkangjitur: 29.07.2006Shum tem e qelluar vallai p[o nuk po e di a asht me te vertet TERRORIST apo vetem nikin e ka ashtu po te ishte nje terrorist i vertet do te ishte shum i zoti sepse parashikon tema te tilla qe ne fund nxjer rrezulta se po te fiiloi nje luft si do te pritet nga populli kjo asht nje gje e mir dhe e pelqei shum po tash ju them se3 nuk mvaret nga askush nje fillim i nje lufte ne ballkan pa mar parasysh se kush e nis ajo mvaret nga USA,OKB<EU etj etj....


Por ju duhet me qen te gatshem per nje gje te till se asai kur nuk i dihet maqedonia vec se ja ka nis me shku ka shkatrimi dhe ska kush qe e nal prandaj ju shqiptare ndihmoini pak se e keni vend tuajin shkatrojeni dhe mos e leni me qu kur kry.SHIK.
PM
Top
luan2u
Postuar nė: 30.07.2006, 18:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006O xhaxhi Enver per se te luftoj? A te luftoj qe dikush ti dergoj femijet ne Oxford e Harvard , ose me blej lokacione me vlere maramedese, e luksoze te teperta. Jo zotrote, jo per bese nuk po luftoj. Jo vetem une por secili.

U pa lufta ne trojet tona!!

Kena nevoje per burra qe te na udheheqin,qofte ne lufte e qofte na paqe pa interese personale, e atehere kisha luftu, se do ta dija se nuk do ta flijoja jeten kot, por do ta flijoja jeten per shqiptarine.


Veritas vos liberabit

Me respekt


PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 30.07.2006, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006luani

vetem frikacaket flasin keshtu dhe vetem ata qe e dijn mjaft mir se nje dit do te vdesin dhe nuk duan te pranojn kete fakt te pamohueshem flasin keshtu...nje dit do vdes une po nje dit do vdesesh edhe ti luani

Muhamedi me duket ka thene keshtu" luften mos e kerkoni mirepo behuni gati sikur te nesermen do te dilni ne fushbeteje"

suksese te gjithve


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
Terroristi
Postuar nė: 30.07.2006, 22:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Happy_Soldier

Lene mor LUANIN se sja vlejka me fol me te u kana shum i dobet ne vendimarje ai po u tutka me vdek per dicka qe secili do te kishe dash te vdes dhe shperblehet nga zoti me status DESHMORI po ja qe luani iu tutka ksaj pune dhe me shkurt po i pritojka vdekjes e cila asht gjaja me e mri ne bot se me vdek per komb e atdhe nuk ka..SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
luan2u
Postuar nė: 31.07.2006, 18:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 328
Antari Nr: 1199
Bashkangjitur: 26.05.2006O burra te dheut ju a keni problem me syte,a ju bejne drite ka pak?
Bukur mir shkruajta se nuk do te kisha luftu per dikend tjeter te pasurohet e te kenaqet me gjakun tim. E kisha fliju jeten per idealin shqiptar, per shqiptarizem, e jo per dikend te ulet ne karike dhe ta haroj popullin. Heren tjeter lexoni mire para se te replikoni, ore PATRIOTA E MUSLIMAN te denjt.
PM
Top
Terroristi
Postuar nė: 31.07.2006, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Prej kurit ti patrio musliman dhe une po te them se po u flijove dije se me gjakun tan nuk pasunohet askush pervec popullit tend i cili pasuni me te madhe e ka LIRIN.
SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top
klanizemunit
Postuar nė: 31.07.2006, 23:48
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 1108
Bashkangjitur: 03.05.2006me vjuen shum keq po me duhet ta them te verteten se shqiptaret gjdo her kan patur lufta por nuk kishin paturr zgjidhje tjeter se ata qe po jan per luft te qet pa arm po jan te gjith TRADGETAR se Shqiptaret asnjeher ne gjith historin nuk kan humbur luft mirpo kur ka qen puna ne karrik jan vra me teper se sa ne luften qe esht be se TRIMI NUK LYP KARRIK PO TRADHETARI e populli shqiptar gjdo her per bisedime e karrik i ka zgjedhur tradhetaret
PMMSN
Top
Terroristi
Postuar nė: 01.08.2006, 00:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006Shum agresif je klan mos u nxeh aq shpejt mere veten me te mir se nuk i dihet mengjesit a.SHIK.


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Faqe: (7) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio