Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> H1N1: Mbyllja e shkollave qetėson situatėn!, Zoti na ruajt......
Princo
Postuar nė: 13.09.2009, 14:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009Mbyllja e shkollave, nė rast se fillon njė valė e re e gripit tė derrave, do tė ndihmojė nė qetėsimin e situatės.


Mbyllja e shkollave, nė rast se fillon njė valė e re e gripit tė derrave, do tė ndihmojė nė qetėsimin e situatės, bėri tė ditur Organizata Botėrore e Shėndetėsisė.

Mbyllja e mundshme e shkollave do tė zvogėlojė ndjeshėm pėrhapjen e virusit H1N1 si dhe do t'i japė mė shumė kohė institucioneve shėndetėsore tė krijojnė bazėn e nevojshme me medikamente dhe vaksina pėr tė luftuar infeksionin.

Nė njė numėr vendbanimesh si nė Nju Jork shkollat kanė qenė njė nga vendet kyēe qė ndikuan nė pėrhapjen e virusit.


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 13.09.2009, 15:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Edhe ne Greqi eshte duke u zhvilluar nje Debat i nxehte ne mes Ministrise se Arsimit, Sindikatave dhe Ministrise se Shendetesise, lidhur me mundesine e shtyerjes se fillimit te vitit shkollor, por ne fund Qeveria vendosi qe megjithate viti shkollor te filloje me 11 shtator.


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio