Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> A asht mė mir tash a kur ishte SIGURIMI nė USHT.
Terroristi
Postuar nė: 29.07.2006, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 189
Antari Nr: 1858
Bashkangjitur: 25.07.2006A keni pasur probleme dhe si keni kaluar me SIGURIMIN e e UT-ės kur ishin nė mbrojtje tė USHT-ės.A ju kan respektuar dhe a i keni respektuar rregullat e tyre dhe a ka pas toleranc nga ata dhe si iu duket tash pa ata.

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
LeGjIoNaRėT
PMIntegrity Messenger IMYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio