Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kidnapohet djali 9 vjecar i Fatmir Etemit, !
New_Democrats
Postuar nė: 14.09.2009, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Sot rreth ores 16 ne Cair te Shkupit,3 persona me nje veture Fiat pa targa kane kidnapuar djalin e dyte 9 vjecare te aktivistit te DR-se z.Fatmir Etemi..

http://a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=113709

Cairi pas 2001-shit eshte CASABLANCA,ELDORADO,vendi ku veprojne krejt kriminelet me te medhenj.Sa lehte kidnapohen por edhe vriten njerez midis dite.

----------------

Djali i Fatmir Etemit u lirua. Lajmin mund ta gjeni me poshte.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Sybella nė 14.09.2009, 21:42


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
kombi
Postuar nė: 14.09.2009, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Lajm shume i trondites,te shpresojme qe ate femije do e kethejne sa me shpejt pran prinderve te ti pa asnje pasoje dhe nuk do te ndodhin ne te ardhmen veprime te ketilla skandakoze!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 14.09.2009, 19:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008aaa sa te pa shpirt....Zoti i vraft si e kidnapojn femijen... smil3dbd4e02c5440.gif smil3dbd4e02c5440.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
b.gostivar
Postuar nė: 14.09.2009, 19:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 52
Antari Nr: 23348
Bashkangjitur: 06.09.2009Esht veprim jo i pelqyer.duhet te gjinden kriminelat
PM
Top
man.utd.
Postuar nė: 14.09.2009, 19:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 678
Antari Nr: 21336
Bashkangjitur: 01.03.2009shpresojm ta lirojn sa me shpejt, jemi me familjen Etemi.
PM
Top
buki.buli
Postuar nė: 14.09.2009, 19:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 357
Antari Nr: 22646
Bashkangjitur: 21.06.2009Duhet te gjindet femija nese fuksionon shteti ligjor.e duhet te denohen kidnapuesit


----------------------------------------
Dituria eshte e gjate.JETA e shkurter .DITA eshte e shkurter puna e gjate
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 14.09.2009, 19:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Me qense eshte djal i njerit aktivist te DR,kjo me ben te mendoj se ndoshta nuk eshte kidnapuar...ndoshta eshte marre peng.
I keni parasysh ato filmat hollivudjan.
Cdo dit e me shume vetem marrezira degjoj.


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Rebele_TE
Postuar nė: 14.09.2009, 19:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 471
Antari Nr: 22867
Bashkangjitur: 14.07.2009Katastrofe! Bashkndiej me familjen Etemi ne keto caste shume te renda....

Ne cfare vendi jemi shendruar kur te duhet te kesh rroje per cdo anetare te familjes. Nderkaq, lideret politike sillen me min-ushtri te tyre.

A duhet te japi dikush pergjegjesi per kete rast!

DOREHEQJE....
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 14.09.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Vertet nji lajm shume trondites,sidomos per nje prind.
Po midis dites met kidnapu ne nje vend te mbi populluar edhe kerkujt kurgjo eshte e pa tolerushme.
Vetem ne Maqedoni ndodhin keto :((


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Sybella
Postuar nė: 14.09.2009, 21:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Lirohet djali i Fatmir Etemit

Rrėmbyesit kanė liruar djalin e ish deputetit dhe biznesmenit Fatmir Etemi, tė cilin e rrėmbyen pasdite vonė nė Ēair tė Shkupit, bėri tė ditur pėr ALSAT, zėdhėnėsi i Ministrisė sė Punėve tė Brendshme, Ivo Kotevski. Ndėrkohė njoftohet se dy nga rrėmbyesit janė arrestuar.

Djali 9 vjeēar ėshtė liruar nė afėrsi tė restorantit ‘Euroaktiva’ qė gjendet nė rrugėn drejt Kosovės. Tani pėr tani nuk jepen detaje lidhur me rrethanat e lirimit. 9 vjeēari u rrėmbye pasdite rreth orės 17 nga persona tė maskuar me njė makinė Fiat Punto tė bardhė, nė rrugėn Xhon Kenedi nė Ēair, nė afėrsi tė stadiumit. Nė ato momente djaloshi sė bashku me njė shok tjetėr ishte duke u shėtitur me biēikletė.

Ndryshe babai i djalit tė rrėmbyer, biznesmeni Fatmir Etemi ka qenė deputet nė Kuvend nė periudhėn prej vitit 1998 deri nė 2002 dhe nė zgjedhjet e fundit ishte kandidat i Demokracisė sė Re pėr kryetar tė Komunės sė Ēairit.

alsat-m


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 14.09.2009, 21:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Shyqyr zotit e paskan liruar Jet te gjat dhe lumturi voglshit


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Kacurelja
Postuar nė: 14.09.2009, 21:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008oo shyqyr e ishalla i zon kidnapuesit...


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top
Princo
Postuar nė: 14.09.2009, 21:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009lajm i gezzuar... elhamdulilah


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio