Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> EDHE NJE HERE "HAMLETI NE TEATRIN TONE", TE NJTEN NE TEATRIN E TETOVES ORA 20.30
elmir
Postuar nė: 15.09.2009, 15:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005PER SHKAK TE KERKESE SE MADHE NGA SPEKTATORET DHE ARTDASHESIT, TE EJNTEN ME 17.09.2009, NE ORA 20:30, NE TEATRIN E TETOVES DO TEJEPET REPRIZA E KOMEDISE "HAMLETI NE TEATRIN TONE"

AUTOR:IVO BRESHAN, ADAPTIMI: JAHI JAHIU, REGJIA: AGIM SELIMI, KOMPOZIMI: AGRON SHALA.

LUAJNE: PETRIT NEZIRI, MUZAFER ETEMI, ALTRIM MAMUTI, BURHAN AMITI, ELMIR SEJFULLAI, NAIME AZI, MIRADIJE OSMANI, ALI QERIMI, BLERIM ISMANI, SAMI MUSTAFA, ARGJEND HASANI DHE BEKIM JAHIU

MIRE SE VINI


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
elmir
Postuar nė: 16.09.2009, 15:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005PER SHKAK TE KERKESE SE MADHE NGA SPEKTATORET DHE ARTDASHESIT, TE EJNTEN ME 17.09.2009, NE ORA 20:30, NE TEATRIN E TETOVES DO TEJEPET REPRIZA E KOMEDISE "HAMLETI NE TEATRIN TONE"

AUTOR:IVO BRESHAN, ADAPTIMI: JAHI JAHIU, REGJIA: AGIM SELIMI, KOMPOZIMI: AGRON SHALA.

LUAJNE: PETRIT NEZIRI, MUZAFER ETEMI, ALTRIM MAMUTI, BURHAN AMITI, ELMIR SEJFULLAI, NAIME AZI, MIRADIJE OSMANI, ALI QERIMI, BLERIM ISMANI, SAMI MUSTAFA, ARGJEND HASANI DHE BEKIM JAHIU

MIRE SE VINI


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio